Noklausies Dona dziesmas "Pāriet bailes" retro kaverversiju!

Raksta attēls - Noklausies Dona dziesmas "Pāriet bailes" retro kaverversiju! Publicitātes foto

04.11.2016 / Parmuziku.lv

"Pāriet bailes" ir otrais singls no "Vintāžas" jaunā projekta, kura ietvaros jaunus aranžējumus iegūs populāras un klausītāju iemīļotas pēdējā laikposma dziesmas.

Dziesmu "Pāriet bailes" pāraranžēja Kārlis Paukšte, bet jāpiebilst, ka radošajā procesā piedalās visi grupas dalībnieki. Katrs no mūziķiem ir izvēlējies dziesmu, kurai vēlas piešķirt jaunas nianses.

Savukārt dziesmas videoversija ir tapusi "Retro auto muzejā", kas dibināts 2010. gada decembrī kā biedrība "Retro auto muzejs”. Tā kolekcijā esošie auto ir izmantoti arī vairāku filmu uzņemšanā : "Mīlas verdzene", "Naids", "Sāpju ceļi", "Sarkanie diplomātiskie kurjeri" , "Revolūcijas maršals", kā arī latviešu filmās "Dāvanas pa telefonu", "Teātris", "Agrā rūsa","Vienas vasaras zieds" un "Baigā vasara".

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!