Noklausies Ralfa Eilanda iedziedāto It’s a man’s man‘s man‘s World!

Raksta attēls - Noklausies Ralfa Eilanda iedziedāto It’s a man’s man‘s man‘s World! Publicitātes foto

03.11.2015 / Parmuziku.lv

Very Cool People kopā ar enerģisko Ralfu Eilandu laiž klajā trešo singlu It’s a man’s man‘s man‘s World albuma Funkology un gatavojas braukt uz Igauniju!

Very Cool People plašākai sabiedrībai piedāvā singlu It’s a man’s man‘s man‘s World no sava trešā albuma Funkology. Dziesma ierakstīta kopā ar enerģisko Ralfu Eilandu. Šī dziesmas autors ir Džeimss Brauns (James Brown), kurš ir arī milzīga autoritāte un iedvesmas avots gan VCP, gan Ralfam Eilandam.

7. novembrī VCP paplašinātā sastāvā ar vairākiem viesmāksliniekiem Evilenu Protektori, Ralfu Eilandu, Kristīni Prauliņu un Aiju Vītoliņu uzstāsies iDeejazz Festivālā, Tartu, Igaunijā, kurā grupa šajā vakarā arī būs galvenie vakara mākslinieki.

Esam ļoti priecīgi par šo lielisko iespēju doties uz Igauniju šādā lielā sastāvā kopā ar vieniem no mūsu mīļākajiem Latvijas dziedātājiem(Kristīni, Aiju, Ralfu un Evilenu). Pāgājušā gadā jau vairākas reizes devāmies uz Igauniju ar savu instrumentālo koncertprogrammu, un mūs ļoti labi uzņēma.Kad igauņu draugiem izstāstijām par jauno albumu un lieliskajiem dziedātājiem, mūs uzreiz paņēma Idee Jazz festivāls un ielika festivāla programmā kā  7. novembra koncerta vakara naglu.

Mums šajā koncertā nav ne laika limita, nedz arī kādi citi ierobežojumi, spēlēsim cik ilgi vēlēsimies un mēģināsim, cik vien labi iespējams pārstāvēt Latviju mūsu ziemeļu kaimiņiem

par gaidāmo koncertu VCP.

 

It’s a man’s man‘s man‘s World ierakstā VCP pamatsastāvam, kurā muzicē Elvijs Grafcovs (ģitāra), Māris Jēkabsons (saksofons), Māris Vitkus (taustiņinstrumenti), Valters Sprūdžs (bass) un Andris Buiķis (bungas), piespēlē arī Oskars Ozoliņš (trompete), Laura Rozenberga (trombons), Kristaps Lubovs (saksofons) un Ritvars Garoza (taustiņinstrumenti).

Dziesma It’s a man’s man‘s man‘s World ir no 30. septembrī izdotā koncertalbuma Funkology. Tajā ir dzirdami visi Funkology koncertu sērijā un attiecīgi arī lielkoncertā uzstājušies viesmākslinieki: Evilena Protektore, Dinara Rudan, Oskars Stolse-Semerovs, Kristīne Prauliņa, Jānis Stībelis, Aija Vītoliņa un Ralfs Eilands.

Albumā ir iekļautas 15 kompozīcijas, ko savulaik radījušas tādas funk mūzikas žanra leģendas kā Parliament, Stīvijs Vanders (Stevie Wonder), The Meters, Tower of Power, Kērtiss Meifīlds (Curtis Mayfield) un Džeimss Brauns (James Brown).

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!