Noklausies Very Cool People albuma otro singlu

Raksta attēls - Noklausies Very Cool People albuma otro singlu

19.10.2015 / Parmuziku.lv

Very Cool People un džeza dziedātāja Evilena Protektore laiž klajā otro singlu You And Your Folks, Me And My Folks no jaunā albuma Funkology. Dziesmas oriģinālversija atrodama grupas Funkadelic 1971. gada leģendārajā albūmā Maggot Brain.

You And Your Folks, Me And My Folks ierakstā Very Cool People pamatsastāvam, kurā muzicē Elvijs Grafcovs (ģitāra), Māris Jēkabsons (saksofons), Māris Vitkus (taustiņinstrumenti), Valters Sprūdžs (bass) un Andris Buiķis (bungas), piespēlē arī Oskars Ozoliņš (trompete), Laura Rozenberga (trombons), Kristaps Lubovs (saksofons) un Ritvars Garoza (taustiņinstrumenti).

30. oktobrī Very Cool People koncertēs kopā ar Aiju Vītoliņu klubā 9. vilnis, bet 7. novembrī grupa paplašinātā sastāvā ar vairākiem viesmāksliniekiem ( Evilenu Protektori, Ralfu Eilandu, Kristīni Prauliņu un Aiju Vītoliņu ) uzstāsies iDeejazz Festivālā Tartu, Igaunijā.

 

Dziesma atrodama koncertalbumā Funkology. Tajā ir dzirdami visi Funkology koncertu sērijā un attiecīgi arī lielkoncertā uzstājušies viesmākslinieki: Evilena Protektore, Dinara Rudan, Oskars Stolse-Semerovs, Kristīne Prauliņa, Jānis Stībelis, Aija Vītoliņa un Ralfs Eilands.

Albuma Funkology ieraksta inžinieri ir Einārs Cintiņš, Irita Skurule un Mārtiņš Porteris, bet koncertieraksta miksa inžinieris ir Edgars Skrāģis. Par dziesmas un albuma mastera inžinieri tika izvēlēts Alans Silvermans(Alan Silverman) ARF studio, New York, ASV, kurš specializējies tieši uz dzīvo ierakstu uz džeza mūzikas masteringu un ir strādājis pie neskaitāmiem PBS koncertierakstiem, kā arī daudziem Grammy balvas ieguvušiem albumiem.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!