Very Cool People laiž klajā pirmo singlu no jaunā albuma

Raksta attēls - Very Cool People laiž klajā pirmo singlu no jaunā albuma Publicitātes foto

05.10.2015 / Parmuziku.lv

5.oktobrī Very Cool People plašākai sabiedrībai piedāvā singlu Mighty Mighty no jaunā albuma Funkology.

Dziesma Mighty Mighty ierakstīta kopā ar dziedātāju Aiju Vītoliņu.

"Pieaicināt Aiju Vītoliņu ar mums uzdziedāt kādā koncertā jau esam vēlējušies kādu laiku un šis izrādijās ne tikai vienreizējs pasākums, bet viss izvērtās arī, mūsuprāt, fantastiskā ierakstā kopā ar vienu no mūsu mīļākajām dziedātājām," par sadarbību ar Aiju Vītoliņu stāsta VCP.

Mighty Mighty ierakstā VCP pamatsastāvam, kurā muzicē Elvijs Grafcovs (ģitāra), Māris Jēkabsons (saksofons), Māris Vitkus (taustiņinstrumenti), Valters Sprūdžs (bass) un Andris Buiķis (bungas), piespēlē arī Oskars Ozoliņš (trompete), Laura Rozenberga (trombons), Kristaps Lubovs (saksofons) un Ritvars Garoza (taustiņinstrumenti).

Dziesmas autors ir Kērtiss Meifīlds (Curtis Mayfield).

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!