Noklausies Transleitera pirmo oriģināldziesmu

Raksta attēls - Noklausies Transleitera pirmo oriģināldziesmu

04.11.2015 / Parmuziku.lv

Muzikālā apvienība Transleiteris klausītājiem piedāvā savu pirmo oriģināldziesmu Mīlas Perons. Dziesmai uzņemts arī rudenīgs video.

Melanholiskais rudens nav pagājis bez sekām arī duetam Transleiteris, kuri ir ļāvušies zeltītā lapkriša un pusmūža krīzes valdzinājumam. “Mēs parasti raudam lietū, jo tikai tad mūsu asaras izskatās mazas. Taču tagad pirmo reizi noņemam savas maskas un klausītājiem atklājam, kā skan mūsu dziļākās sirds stīgas, publicējot savu pirmo oriģināldziesmu,” pastāstīja Edžus. Dziesma ir par jūtām, mīlestību, nodevību un vilcieniem. “Vilcieni - tie patīk visiem,” piebilst Edžus.

Atbildot uz jautājumu, vai dziesma par Porziņģi jau nebija pirmais oriģinālgabals, Transleitera pārstāvis bija lakonisks: “Jā, tā mēs teicām, bet toreiz mēs melojām. Šoreiz nē.”

Video un montāža: Mārcis Birste

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!