"Transleiteris" dāvina svētkos dziesmu "Cukurs, cukurs" un aicina uz ballīti

Raksta attēls - "Transleiteris" dāvina svētkos dziesmu "Cukurs, cukurs" un aicina uz ballīti Ekrānšāviņš no video

19.12.2017 / Parmuziku.lv

Duets “Transleiteris”, tuvojoties Ziemassvētkiem, izdod vasarīgu un uzmundrinošu dziesmu ar nosaukumu “Cukurs, cukurs”. Dziesma ir latviskojums 1969. gada singlam “Sugar, sugar”, ko izpildīja virtuālā grupa “The Archies”.

Ziemassvētku laiks ir populārs ne tikai ar bārdainiem vīriešiem un mīnusiem gan aiz loga, gan bankas kontā, tāpēc “Transleiteris” ir radis risinājumu, lai visus nedaudz uzsildītu,

stāsta dueta solists Lauris Mihailovs.

Ceram, šī dziesma ļoti patīkami ielauzīsies starp visiem svētku meldiņiem un atgādinās par vasaru, kuru pēdējo reizi redzējām 2016. gadā.

Grupa aicina visus sasildīties gribētājus uz ballīti 22. decembrī Cēsīs, Fonoklubā, kas sauksies “Gada garākā vasara ar Transleiteri”. Šajā vakarā vasarīgā noskaņojumā apvienība izpildīs savus zināmakos gabalus, kuru starpā arī pasaules slavu guvusī dziesma “Porziņģis”.

Apvienība saka lielu paldies tiem, kuri pielika roku video izveidē – Mārcim Birstalai par video montāžu, Jānim Ķirsim par skaņu celiņu, Rūtai Dūdumai par lakstīgalas cienīgo fona dziedājumu, bet Edgaram Bāliņam tīri profilakses pēc.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!