N’Works rada remisku dziesmai “Es vēlos vienu vien”

Raksta attēls -  N’Works rada remisku dziesmai “Es vēlos vienu vien” Publicitātes foto

06.07.2021

“Es vēlos vienu vien” ir vasarīgs stāsts par draudzību, kopā būšanu un neaizmirstamu sapņu deju. Tā ir nezināma ārzemju autora dziesma, kuras aranžējumu veidojis komponists un producents Kristaps Krievkalns. Jaunās versijas aranžējumam savu artavu devis N’Works.

 Remiksā izmantoti “Neaizmirstulītes” vokālie celiņi, kurus ieskaņoja  Margarita Dudčaka, Elīna Ose, Laura Goba un Laura Leontjeva, kā arī Austra Kalniņa klavierspēle, Viktora Eunapū  ģitāra, Aivara Meijera bass partija, un pūtēju grupas audio celiņi, kurus ieskaņoja Raivo Stašāns (saksofons), Oļegs Švembergs (trombons) un Edgars Švembergs (trompete).

N’Works :”Jau dzirdot dziesmas oriģinālu Kristapa Krievkalna studijā, padomāju, ka šim ierakstam labi piestāvētu klasiskā disko/ soulful house manierē veidots remix. Īstajā laikā tiku pie dziesmas audio failiem un ar lielu prieku izveidoju dejojamāku šīs dziesmas versiju. Priecājos par rezultātu un ceru, ka tas nepaliks vienīgais mūsu sadarbības auglis. Tāpat ceru, ka vasaras ballītēs šī versija gūs panākumus.”

Neaizmirstulītes :” Pirmo reizi izkustinām gurniņus kopā ar N'Works un aicinām arī Tevi, dārgo klausītāj,  iekustināt vasaru šajā enerģiskajā un saulainajā remiksā "Es vēlos vienu vien". Ar Normundu Rutuli sadarbība ir uzsākusies patiesi viegla un iedvesmojoša. Ceram, ka šī dziesmas versija mums visiem būs kā ceļvedis skaistiem un lustīgiem notikumiem!"

Neaizmirstulītes” muzicē kopš 2011. gada un šo gadu laikā izvirzījušas par ansambļa mērķi aktualizēt, popularizēt kvalitatīvu mūziku, kas radusies 20. gadsimta otrajā pusē, to iedzīvinot jaunās, daudzbalsīgās krāsās un dodot tai otru elpu, nepazaudējot muzikālās un emocionālās vērtības.

Normunda Rutuļa digitālās mūzikas projekta nosaukums N’Works ir saīsinājums no Normunds’s works, un latviešu valodā nozīmē Normunda darbnīca. Pirmsākumi meklējami 90to gadu beigās. Līdz šim Izdoti četri remiksu albumi. 2010.gadā N’Works saņēma Latvijas mūzikas ierakstu Gada balvu par debijas albumu – Double B tonality (nominācijā Labākais deju mūzikas albums). 2014.gadā izdots N’Works otrais albums “N.O.A.” 2016. – albums 3.45, kas tika nominēts “Zelta mikrofons” elektroniskās un deju mūzikas albuma statusam. Bet 2019.gadā izdots albums “Opus domi”. Jaunākie remiksi veidoti disco & soul house manierē - YDJ &Charlotte Kelly “ This time it’s for real”, Katrīna Gupalo “Par pēdējo lapu”, Vintāža “Vīrietis labākos gados” un Neaizmirstulītes “Es vēlos vienu vien”. 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!