Pašmāju grupa Tempus izdod albumu

Raksta attēls - Pašmāju grupa Tempus izdod albumu Publicitātes foto

27.04.2020

27. aprīlī iznāk pašmāju „post roka’’ grupas Tempus jaunais studijas albums „DABA”.

Klausītāju vērtēšanai pašmāju „post roka’’ grupa Tempus nodod savu trešo studijas albumu „DABA”. Kā liecina albuma nosaukums, tas ir veltīts dabas tēmai un ir īpašs ar to, ka katrs skaņdarbs ir kā vēstnesis cilvēcei no mātes dabas, tēma, kas tagad ir jo īpaši aktuāla. Albumā kopā ir iekļauti 6 skaņdarbi, kas klausītājam liks aizdomāties par dabas nozīmi.

Grupa pie jaunā albuma strādāja kopā ar Kārli Šteinmani KS Records studijā, kas ir abu otrā savstarpējā sadarbība. Albums būs pieejams digitālā formātā lielākajās straumēšanas vietnēs, kā arī fiziskā formātā.

Tempus ir pašmāju instrumentālās rokmūzikas grupa, kas dibināta 2013. gadā. Grupa pārsvarā darbojas post roka žanrā, ko papildina ar skanējumu no dažādiem citem žanriem. Grupas kontā līdz šim ir divi albumi, ‘’The Future Is Not For Us To See’’ (2015) un ‘’Hymn For The Courageous’’ (2017), kas ir guvuši lielu atzinību visapkārt pasaulei.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!