TIEK IZZIŅOTA PIETEIKŠANĀS DALĪBAI DZIESMU RAKSTĪŠANAS NOMETNĒ RIGALIVE #9!

Raksta attēls - TIEK IZZIŅOTA PIETEIKŠANĀS DALĪBAI DZIESMU RAKSTĪŠANAS NOMETNĒ RIGALIVE #9!

15.09.2023

Aicinām mūziķus, dziesmu teksta autorus, izpildītājus, komponistus un producentus pieteikt savu dalību jau devītajā “Latvijas Mūzikas attīstības biedrības/Latvijas mūzikas eksports” rīkotajā dziesmu rakstīšanas nometnē RIGaLIVE, kas norisināsies no šī gada 7. līdz 9. novembrim. Šoreiz radošajā nometnē uzsvars tiks likts un mūzikas sinhronizāciju.

RIGaLIVE ir sadarbības platforma dažādu valstu, žanru un pieredžu pārstāvošiem mūziķiem, kā mijiedarbības un komandas darba rezultātā tiek radīti jauni skaņdarbi. Šogad fokuss ir uz sinhronizāciju (filmas, TV seriāli, reklāmas, videospēles u.c.) ar īpašu uzdevumu no Magdalēnas Niestrijevksas (Jaguarec pārstāve, Polija) un Elvija Pārpuča (mūziķis un video režisors, Latvija).
Papildus radošajam dziesmu rakstīšanas procesam, kā ierasts, dalībniekiem tiks piedāvāti vērtīgi semināri un lekcijas, ko vadīs pieredzējuši nozares eksperti.

Pieteikšanās RIGaLIVE #9 nometnei iespējama līdz 29. septembrim: https://ej.uz/RIGaLIVE9
RIGaLIVE dalības maksa ir 100 eiro. Apstiprinātie dalībnieki tiks paziņoti lūdz 16. oktobrim.

Aicinām sekot jaunumiem par meistarklasēm un lekcijām mājaslapā www.musiclatvia.lv.
RIGaLIVE rīkotāji pateicas par atbalstu Latvijas Republikas Kultūras ministrijai, Latvijas izpildītāju un producentu apvienībai un Jāzepa Mediņa Rīgas Mūzikas vidusskolai.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!