Triānas parks dodas akustiskajā koncerttūrē

Raksta attēls - Triānas parks dodas akustiskajā koncerttūrē Foto: Māris Sīlis-Ozoliņš

09.11.2015 / Parmuziku.lv

Pirms kāda laika grupa Triānas parks izdeva savu pirmo akustisko singlu latviešu valodā Laika dziesmiņa un nu grupa dodas akustiskajā koncerttūrē.

Videoklipā iemūžināts, ko par Laika dziesmiņu domā Ralfs Eilands, Māra Upmane - Holšteine, GACHO, Aminata un Toms Grēviņš. 

Koncertos gaidāmi grupas draugi - īpašie viesi GACHO, Ralfs Eilands un Jānis Aišpurs. Biļetes iespējams iegādāties Biļešu serviss kasēs un internetā

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!