Iznāks dokumentāla filma par grupu Green Day

Raksta attēls - Iznāks dokumentāla filma par grupu Green Day Ekrānšāviņš

09.10.2015 / Parmuziku.lv

Dokumentālā filma stāsta par deviņiem mēnešiem, kurus filmas režisors John Roecker pavadīja ar pankroka grupu Green Day un albuma American Idiot veidošanu.

Amerikā filmu sāks izrādīt jau 15. oktobrī, bet citur pasaulē, tai skaitā Latvijā, Spānijā, Vācijā, Jaunzēlandē, Apvienotajā Karalistē un Kanādā, filmu uz lielajiem ekrāniem varēs skatīt no 11. novembra. 

"Mēs nespējam noticēt, ka šī filma uzņemta vairāk nekā dekādi iepriekš. Nebija iespējams paredzēt, ka albuma ieraksts būs tikai sākums tā piedzīvojumiem un panākumiem. Mēs esam satraukti, ko teiks fani, noskatoties filmu, redzot, kā mēs mēģinām saprast lietu būtību," saka Billijs Džo Ārmstrongs (Billie Joe Armstrong).

Lai gan daļa kritiķu uzskata, ka šī būs zudusi filma, Rock and Roll Hall of Fame Inductees piedāvā to uztvert kā laika kapsulu, kas tiek atvērta desmit gadus pēc albuma iznākšanas, kurā atspoguļota dziesmu veidošana un albuma ierakstīšanas process. 

Green Day albums American Idiot saņēma Grammy balvu, Multi-Platinum albuma statusu un kļuva par veiksmīgu Brodvejas šovu. Skatoties atpakaļ uz studijas ierakstiem tas ir gan nostalģiski, gan sniedz vērtīgu ieskatu - grupa zināja, ka albums ir labs, bet nevarēja iedomāties, cik ļoti. 

 

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!