Sapnis piepildās! Grupa "Green Day" fanam uztic atbildīgu uzdevumu (VIDEO)

Raksta attēls - Sapnis piepildās! Grupa "Green Day" fanam uztic atbildīgu uzdevumu (VIDEO) Ekrānšāviņš

23.03.2017 / Parmuziku.lv

Vai tu zini trīs akordus? Jautāja Bilijs Ārmstrongs, amerikāņu rokgrupas "Green Day" līderis, publikā esošajam puikam. Saņēmis apstiprinošu atbildi, viņš fanu aicināja uz skatuves, pasniedzot savu ģitāru.

Kopā nospēlējuši dziesmas pēdējās taktis, Billijs Ārmstrongs noskaidroja, ka jauno ģitāristu sauc Brendons un viņš ir no ASV, Masačūsatas. Un "Green Day" līderis puikam sagādāja vēl vienu pārsteigumu...

"Green Day" ir amerikāņu pankroka grupa, kas dibināta 1987. gadā. Grupas slavenākie albumi ir "Dookie" (1994.), "Amerikan Idiot" (2004.) un "21st Century Breakdown" (2009.).

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!