Grupas “Foo Fighters” līderis Deivs Grols izdevis grāmatu “The Storyteller” – stāsti par dzīvi un mūziku

Raksta attēls - Grupas “Foo Fighters” līderis Deivs Grols izdevis grāmatu “The Storyteller” – stāsti par dzīvi un mūziku

09.04.2021

Deiva Grola jaunā grāmata ir tik pat daudz mūzikas svinēšana, cik tā ir dzīves mirkļu lološana, kas veidojusi viņu kā cilvēku, kas viņš ir šodien.

No amizantiem bērnības atgadījumiem, aizkustinošiem ģimenes momentiem, pametot mājas, lai redzētu pasauli 18 gadu vecumā, līdz aizraujošiem stāstiem par “Nirvana”, “Foo Fighters”, Deividu Boviju, Džoannu Džetu, Igiju Popu, Polu Makartniju, par bungu spēlēšanu Tomam Petijam slavenajā “Saturday Night Live” šovā, uzstāšanos Baltajā namā un pat par svinga dejošanu kopā ar “AC/DC”. Ar mīlestību, smiekliem, zaudējumu un apkaunojumiem ceļa gaitā “The Storyteller” ir fascinējošs ieskats dzīvē, kas dzīvota patiesi skaļi.

“Ir kopīgs pavediens, kas vērpjas līdzi visam, ko es daru -  tā ir stāstu stāstīšana. Lai tas būtu dziesmā, dokumentālā filmā vai uz kādas lapaspuses, es vienmēr esmu jutis vajadzību dalīties ar mirkļiem no savas dzīves. Šī tieksme ir liela daļa no tā, kas mani radoši aizrauj. 2020. gada martā, saprotot ka mans darbs ar “Foo Fighters” uz laiku apstāsties, es izveidoju “Instagram” kontu  (@davestruestories) un izlēmu fokusēt visu savu radošo enerģiju stāstu pierakstīšanai. Tas ir kaut kas, ko mīlu darīt, bet nekad tam nepietika laika. Es ātri vien atklāju, ka atalgojums pēc tam, kad esmu dalījies ar jaunu stāstu, ir tāds pats, kā sajūtas, kuras iegūstu muzicējot lielai auditorijai, tāpēc arī turpināju rakstīt. Atsauksmes no lasītājiem bija tik pat dvēseli piepildošas, kā jebkuri aplausi arēnā. Tā nu es ņēmu visas pieredzes, kas bijušas manā dzīvē – iespaidīgas, sarežģītas, smieklīgas un emocionālas-  un nolēmu, ka ir laiks tās beidzot ielikt vārdos. Tagad, ar lieliskajiem cilvēkiem no "Dey Street books” izdevniecības, esmu saviļņots un pagodināts ziņot  - “THE STORYTELLER” -  atmiņu kolekcija no dzīves, kas dzīvota skaļi – ir klāt! No manām agrīnajām dienām uzaugot Vašingtonas, ASV priekšpilsētā, līdz māju pamešanas 18 gados un visai mūzikai, kas sekoja pēc tam, es beidzot varu dalīties šajos piedzīvojumos ar pasauli, tieši tā, kā es to redzēju un dzirdēju otrpus mikrofonam. Pagriez skaļāk!”

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!