Foo Fighters publisko EP un ļauj to lejupielādēt bez maksas

Raksta attēls - Foo Fighters publisko EP un ļauj to lejupielādēt bez maksas Ekrānšāviņš

23.11.2015 / Parmuziku.lv

EP ierakstīts no tūres brīvajās dienās Teksasas pilsētā Ostinā esošajā Saint Cecilia hotelī.

Ierakstā piedalījušies arī viesi - Ņuorleānas džeza grupa Preservation Hall Jazz Band, dziesminieki Gerijs Klārks Juniors (Gary Clarke Jr.) un Bens Kvēlers (Ben Kweller).

EP iekļautas piecas jaunas dziesmas. Albuma tituldziesma ir 'Saint Cecilia', kas, starp citu, kopš renesanses laika ir mūziķu aizbildne! Albums aicina svinēt dzīvi un mūziku!

Albumu iespējams bezmaksas lejupielādēt Foo Fighters mājaslapā saintceciliaep.com. Turpat var izlasīt Deiva Grola vēstuli un līdzjūtību, un Saint Cecilia aicinot ziedot Parīzes teroraktos cietušajiem.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!