Harijs Stails atgriežas ar jaunu singlu un mūzikas video no gaidāmā albuma

Raksta attēls - Harijs Stails atgriežas ar jaunu singlu un mūzikas video no gaidāmā albuma Publicitātes foto

01.04.2022

Šodien Grammy balvas laureāts, superzvaigzne Harijs Stails ir izdevis savu jauno dziesmu un mūzikas video “As It Was” (Kā tas bija).

Šis ir vadošais singls no gaidāmā jaunā albuma “Harry’s House” (Harija māja), kas tiks izdots 20. maijā. Mūzikas video dziesmai “As It was”  tika uzņemts pirms mēneša Londonā un tā veidošanā Harijs ir sadarbojies ar ukraiņu Grammy balvas nominēto režisoru Tanu Muino.

“Strādāt kopā ar Hariju bija viens no maniem sapņiem, jo viņš ir mans mīļākais izpildītājs,” atklāj režisors, ”Filmēt viņu bija saldi-rūgta pieredze, jo sākotnēji tā bija mana laimīgākā diena mūžā, bet tad otrajā filmēšanas dienā sākās karš un manā valstī Ukrainā iebruka krievu karaspēks. Jūs varat iedomāties, kādas emocijas bija filmēšanas laikā. Es un mana komanda no Ukrainas ielikām tik daudz mīlestību, veidojot šo video, un jūs paši to tagad varēsiet redzēt. Šo mūzikas video es nekad neaizmirsīšu un tagad varu ar prieku doties pensijā.”

“Harry’s House”  ir mūziķa trešais solo studijas albums, kurš seko 2019. gadā izdotajam godalgotajam  albumam “Fine Line”. Jaunā albuma 13 dziesmas tika ierakstītas no 2020.gada līdz 2021. gadam dažādas lokācijas: Anglijā, Losandželosā un Tokijā. Harijs to sarakstīja kopā ar vairākiem dziesmu autoriem, ar kuriem sadarbojies iepriekš.

Harijs Stailzs būs viens no galvenajiem māksliniekiem grandiozajā “Coachella” festivālā Kalifornijā no 15. līdz 22. aprīlim, kur viņš izpildīs “As It Was” pirmo reizi publikas priekšā. Pēc tam viņš atgriezīsies savā koncertturnejā “Love on tour”, izpildot jauno albumu “Harry’s House” stadionos un arēnās visā pasaulē šovasar, sākot ar 11. jūniju Glāzgovā.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!