Producentu smagsvari “Silk City” , piedaloties Elijai Goldingai, izdod singlu “New Love”

Raksta attēls - Producentu smagsvari “Silk City” , piedaloties Elijai Goldingai, izdod singlu  “New Love” Publicitātes foto

22.01.2021

Grammy balvas laureāti – producentu duets “Silk City”, kurā apvienojušies Marks Ronsons un Diplo, atgriežas ar jaunu dziesmu “New Love”. Dziesmas vokālu iedziedājusi popmūzikas superzvaigzne Elija Goldinga.

Es vienmēr priecājos atgriezties studijā kopā ar Marku”, stāsta Diplo. “Mēs jau kopš “Silk City” izveidošanas nepārtraukti apmaināmies ar idejām un beidzot mums ir izdevies atrast laiku, lai dažas no šīm idejām arī realizētu. Mēs radījām klasisku “house” mūzikas ierakstu un Elija bija tik dāsna un “aizdeva” tam savu balsi.”

“Man patiesi patīk radīt mūziku kopā ar  Vesu (Diplo),” stāsta Ronsons. “Mūsu kopējie darbi vienmēr ir uz priecīgas nots un atšķirīgi no citiem maniem projektiem. Priecājos arī, ka pēc 10 pazīšanās gadiem ar Eliju, mēs beidzot radām kaut ko kopā.”

“Es pazīstu Marku un Vesu jau vairākus gadus un tas bija tikai loģiski beidzot kopā ierakstīt dziesmu, it īpaši laikā, kad mums visiem nepieciešams uzmundrinājums un mēs varam sajusties brīvāk un uzdejot, pat ja tas ir tikai savās virtuvēs,” stāsta Goldinga. “Šī dziesma ir par sevis pazaudēšanu, par samierināšanos būt neredzētam. Galvenā dziesmas doma ir par dejošanu vienatnē, nedomājot par to vai kāds tevi redz.”

“Silk City” duets, kuru veido  Diplo un Marks Ronsons nosaukts par godu kādam ģimenes restorānam Filadelfijā, ASV, kur abi pirmo reizi satikās vairāk nekā pirms 20 gadiem.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!