Ivana Dorna dziesmu “Love Could Be” remiksējuši Makree un Edgar Orn

Raksta attēls - Ivana Dorna dziesmu “Love Could Be” remiksējuši Makree un Edgar Orn

25.09.2020

Ukraiņu dziedātājs Ivan Dorn (Ivans Dorns) šodien, 25. septembrī, izdevis latviešu mūzikas producentu Makree (Mārtiņš Makreckis) un Edgar Orn (Edgars Ornicāns) remiksus mūziķa svaigākajam singlam Love Could Be.

“Aizvadītā gada festivālā Positivus man bija lieliska iespēja uzstāties tieši pēc Ivana Dorna, kur arī izveidojās kontakts ar viņa menedžmentu. Piedāvājums remiksēt mūziķa dziesmu ir vienreizēja iespēja, no kuras nevarētu atteikties!” Par savu darbu komentē Makree.

Mārtiņš Makreckis jeb Makree lielāku uzmanību guva izdodot dziesmu “Never Been in Love” ierakstu kompānijas Sony UK paspārnē.

Ukraiņu mūziķis Ivans Dorns vairākkārt ir viesojies Latvijā uzstājoties festivālā Positivus, “Arēna Rīga” un koncertzāle Palladium, kur arī paredzēts nākamais mūziķa koncerts 13. novembrī.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!