5 iemesli, kāpēc vasara jāsāk ar episkāko festivālu šovasar

Raksta attēls - 5 iemesli, kāpēc vasara jāsāk ar episkāko festivālu šovasar Foto: Publicitātes foto

01.06.2015 / Normunds Vucāns

VirgaFest sola pamatīgu pasākumu!

1. Viens nosaukums visam – vietai, pasākumam, rīkotājam

Bez papildus komentāriem – šis fakts pats par sevi jau ir maksimāli badass!

 

2. The Hobos

Pēc pašreiz pieejamās informācijas, tikai Virgā būs iespējams vaigā vērot, kā pašlaik izklausās The Hobos, turklāt grupas oriģinālsastāvā! Viennozīmīgi spēcīgākais muzikālais piedāvājums pasākumā.

 

3. Pasākums visas dienas garumā

Kā saka pats Ainars, pasākums ilgs no 12.00 līdz pēdējam kritušajam. Klausītājiem būs iespēja baudīt mūziku īstā progresijā, sākot ar bērnu ansambļiem, turpinot ar jaunajiem izpildītājiem, tad – mūsu roka smagsvarus, un visbeidzot – nakts ballīti ar šim nolūkam izcili piemēroto Transleiteri un liepājniekiem Willow Farm.

 

4. Visādi labumi

Kā saka pats organizators, būs padomāts, lai ir labi visiem. Sākot no braucieniem ar laivu pa upi, turpinot ar pavārmākslas paraugdemonstrējumiem un zivju kūpināšanu un beidzot ar sabiedriskās ēdināšanas un alus dzeršanas pasākumiem (tas nav manis izdomāts apzīmējums, bet gan paša meistara) – netrūks nekas!

 

5. Vienīgais festivāls Latvijā 13. jūnijā

Loģiski – kad Virga nāk, konkurenti bailēs trīs un paiet maliņā!

 

VirgaFest Virgā uzstāsies The Hobos, Virga Hard Orchestra, Linga, Ryga, Credo, Colt, Pērkons un citi. Biļetes - šeit.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!