Grupa “Howling Owl” piedāvā singlu “Bite Me”

Raksta attēls - Grupa “Howling Owl” piedāvā singlu “Bite Me” Foto: Igor Izo

18.05.2016 / Parmuziku.lv

Gatavojoties pirmo reizi uzstāties prestižajā “The Great Escape” mūzikas konferencē Lielbritānijā, avantpopa grupa “Howling Owl” klausītāju vērtējumam nodod kompozīciju “Bite Me”.

Dziesma "Bite Me” kļūs par pirmo un vienīgo singlu no debijas EP "Dance For Common Sense”, jo jau maija beigās grupa dosies uz Serbiju, lai sāktu ierakstīt jaunus skaņdarbus savam pirmajam studijas albumam. Patlaban tiek plānots, ka tas dienasgaismu ieraudzīs nākamā gada sākumā, līdz tam pakāpeniski publicējot jaunas dziesmas.

Šī nedēļa grupas dzīvē ir īpaša, jo mūziķi ne tikai prezentē jauno singlu, bet arī pirmo reizi uzstāsies Lielbritānijā, sniedzot divus koncertus prestižā festivāla "The Great Escape” ietvaros ceturtdien un piektdien. Savukārt vēl pēc nedēļas, 27. un 28. maijā mūziķi uzstāsies Liverpūlē, "Liverpool Sound City” ietvaros. Jāpiezīmē, ka 28. maija koncerts notiks leģendārajā „The Cavern Club”, kurā sākās arī grupas "The Beatles” karjera. Vasarā grupa plāno sniegt arī vairākus koncertus Latvijā.

Atgādināsim, ka "Howling Owl” sastāvā muzicē latviešu dziedātāja un taustiņinstrumentāliste Evija Vēbere, kā arī serbu bundzinieks Lavs Kovāčs. Viņi iepazinās, studējot mūziku Nīderlandes pilsētā Groningenā, un tieši tur 2015. gadā arī tika dibināts grupa.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!