8 mūzikas festivāli, ko šovasar vēl vari paspēt apmeklēt

Raksta attēls - 8 mūzikas festivāli, ko šovasar vēl vari paspēt apmeklēt

05.08.2015 / Parmuziku.lv

Sākot no klasiskās mūzikas un beidzot ar roku vai elektroniku - kaut ko sev var atrast katrs.

Cēsu mākslas festivāls

Kad: 3. jūlijā – 9. augustā

Kur: Cēsīs

Pasākums, kurš sevī apvieno visdažādākos mākslas žanrus – mūziku, teātri, kino, vizuālo mākslu un performances. Kaut kas notiek gandrīz katru vakaru, tāpēc noteikti izpēti programmu, lai atrastu sevi interesējošākās lietas.

 

 

Vislatvijas Dziesminieku Saiets 2015

Kad: 7. -9. augustā

Kur: Jaunpiebalgas novada dabas saimniecībā Lielkrūzes

Divos lieliskos vakaros pulcēsies dziesminieki no visas Latvijas, tostarp Ieva Akuratere, Valdis Atāls, Haralds Sīmanis, Austra Pumpure, dažādu paaudžu austrasbērni, postfolka grupa Iļģi, grupa Zāle.

Visu mākslinieku sarakstu vari uzzināt šeit.

 

Kubana

Kad: 6.-9. augustā

Kur: Lucavsalā

4 dienu festivāls Latvijā ir kas jauns, bet tieši tāds būs Kubana. Pasākuma galvenie vārdi ir HIM, D12, Panic! At The Disco, savukārt pārējo programmu sastāda nedaudz mazāk populāri, bet tāpat kvalitatīvi Krievijas un citu ārvalstu izpildītāji.

 

RockUp

Kad: 7.-8. augustā

Kur: Atpūtas kompleksā Turbas Ikšķiles novadā

RockUp ir Latvijā vienīgais rockabilly mūzikas festivāls (programmā gan ir arī cita veida rokmūzikas pārstāvji), līdz ar to ir skaidrs, ka atmosfēra tajā būs ievērojami citāda kā pārējos festivālos Latvijā.

 

Live Fest

Kad: 7.-8. augustā

Kur: Kuldīgas pilsētas estrādē

Live Fest allaž ir izcēlies ar to, ka programmai piesaista dažādas aizvadīto desmitgažu zvaigznes, un arī šis gads nav izņēmums. Bay City Rollers, Secret Service un Slade ir tikai neliela daļa no tā, kas būs dzirdams Kuldīgā.

 

Sansusī

Kad: 7.-9. augustā

Kur: Aknīstes novada Susējas pagastmājā

Sansusī savā būtībā cenšas apvienot divu tipu pasākumus – kamermūzikas un rokmūzikas festivālus, piedāvājot akadēmisko mūziku gana īsā un dinamiskā formātā.

 

Summertime

Kad: 10.-16. augustā

Kur: Dzintaru koncertzālē

Akadēmiskās, džeza un a capella mūzikas priekšnesumi nedēļas garumā izskanēs Jūrmalā. Kā jau ierasts, festivālu kūrē Inese Galante, kas arī pati uzstāsies.

 

Fontaine Festival

Kad: 14.-15. augustā

Kur: Fontaine Palace Liepājā

Liepāja jau ilgstoši sevi dēvē par Latvijas rokmūzikas galvaspilsētu, un Fontaine Festival šo karogu joprojām cenšas turēt. Īpaši svarīgs šeit būs The Hobos koncerts, kas būs pēdējā iesildīšanās pirms viņu uzstāšanās Palladium Rīga.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!