Sansusī zem eglītes un vecgada vakarā

Raksta attēls - Sansusī zem eglītes un vecgada vakarā

28.12.2020

Festivāla komanda turpina “mācīties” jaunos apstākļus, tāpēc 31. decembrī piedāvās baudīt sveicienus no festivāla draugiem un komandas. Kā arī uzsāk biļešu pārdošana uz astoto Sansusī, kas nākamgad Aknīstē notiks no 13. līdz 15. augustam.

Festivāla komanda seko pandēmijas gaitai un cer, ka arī 2021. gads nebūs izņēmums un jau astoto reizi rezidenču centrā Susēja notiks alternatīvais mūzikas un mākslas notikums. Festivāla mājaslapā pirmās pārdošanā nonāk 50 triju dienu biļetes par 35 euro. Vienlaikus lapā sansusi.lv un facebook.com/sansusifestivals jāseko līdzi informācijai, lai uzzinātu, kur 31. decembra vakarā varēs baudīt speciāli gadu mijai gatavotu Sansusī ziemas epizodi. 

Festivāla Sansusī vadītājs Armands Siliņš: “Šobrīd aktīvi turpinām plānot nākamo gadu, lai, kā Varis Klausītājs katra festivālā beigās saka, – noslēgtu iepriekšējā gada festivālu. Tādēļ jau šobrīd piedāvājam sev vai kādam savam mīļajam zem eglītes nolikt biļeti uz festivālu.”

Šobrīd pārdošanā nonāk tikai triju dienu biļetes pieaugušajiem un bērniem. Kad pirmās 50 biļetes būs pārdotas, vai būs iestājies 7. februāris, cena mainīsies. Arī nākamgad festivālu atbalstīs Valsts kultūrkapitāla fonds.

Vienlaikus festivāla komanda  turpina “mācīties” jaunos apstākļus, tāpēc 31. decembrī piedāvās baudīt sveicienus no festivāla draugiem un komandas.

Armands Siliņš: “Veco gadu pavadīt un Jauno sagaidīt šoreiz varēs ar Sansusī ziemas epizodes ierakstu. Vakars sāksies ar šā gada festivāla zaļumballes ierakstu. Pēcāk muzikāli nopietni izklaidējoši numuri sagaidāmi no Sansusī lokā plaši pazīstamiem māksliniekiem – Agneses Egliņas, Alda Liepiņa, Evarta Melnalkšņa, Platona Buravicka, Gunas Zariņas, Pētera Trasuna,  Ēvalda Lazareviča, Ivara Brīnuma, Sintijas Siliņas, Jurģa Klotiņa, Gerda Lapoškas, Alejām, Arvīda Zvaguļa, Jurģa Volodina un manis paša.”

Precīzu laiku un vietni, kur skatīties Sansusī ziemas epizodi varēs uzzināt sekojot informācijai festivāla facebook un mājaslapā.

Plānots, ka Sansusī jau no 9. augusta sāksies festivāla būvēšanas nedēļa, lai no 13. augusta pilnā sparā baudītu dažādus joprojām nekur neizsludinātus priekšnesumus – gan kamermūzikas, gan skatuves mākslas, gan dažādus starpdisciplinārus mākslas notikumus.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!