Multimediālas Sansusī tiešraides tavā pagalmā

Raksta attēls - Multimediālas Sansusī tiešraides tavā pagalmā

29.07.2020

Jau nākamajā nedēļas nogalē – no 7. līdz 9. augustam – Aknīstē notiks septītais alternatīvais kamermūzikas festivāls Sansusī. Lai gan klātienē festivālu varēs baudīt ierobežots skaits cilvēku, organizatori nodrošinās iespēju kļūt par Sansusī apmeklētājiem attālināti neierobežotam cilvēku skaitam no jebkuras vietas, kur ir interneta pieslēgums.

Trīs dienu garumā mājaslapā sansusi.lv varēs baudīt festivāla programmu savās viedierīcēs, iegādājoties tiešraides pieejas kodu. Lai pēc iespējas vairāk iejustos Sansusī atmosfērā, bez mākslinieciskās programmas tiešraidēm attālināti varēs iesaistīties arī ģimenes spēlē, baudīt Susējas meža ainavas, kā arī vērot starptautiskas mākslinieku grupas Membra multimediālu programmu, kas sagatavota tieši festivāla digitālajai videi.

Šogad Sansusī programma balstīsies vairāk muzikālajos notikumos. Tā būs baudāma trīs dažādos digitālās pārraides veidos – tradicionāli filmētas tiešraides, ar virtuālās realitātes elementiem papildinātas tiešraides un interaktīvi iekļaujošie notikumi. Tiešraidi nodrošinās digitālo risinājumu apvienība Serviss. Daļu festivāla koncertu pēc kāda laika varēs noskatīties atkārtoti, tomēr liela daļa notikumu būs piedzīvojami tikai šajās trijās Sansusī dienās. 

Festivāla tiešraides kodu var iegādāties festivāla mājaslapā sansusi.lv, tā cena ir 7.00 EUR, un viens kods dod iespēju Sansusī programmai pieslēgties no vienas iekārtas (viedtelefona, planšetes, datora vai televizora). 

Festivāla dibinātājs Armands Siliņš: “Zināms, ka latvieši māk organizēt dārza ballītes, cilvēku ar organizēšanas iemaņām un izdomu Latvijā netrūkst – cik daudz lielisku stāstu no apkārtējiem dzirdēts par episkām svinībām savos pagalmos! Tad nu rosinām ikvienu, kas vēlas iegūt citādāku festivāla baudīšanas pieredzi, veidot pašiem savas mazās festivāla vēstniecības dārzos, pagalmos, garāžās, viesistabās vai bēniņos ar tematisko nosaukumu Sansusī! Mums ļoti interesē, kas no tā visa sanāks, tāpēc aicinām dalīties ar saviem radošajiem risinājumiem sociālajās platformās, lietojot tēmturi #festivalsSansusi.”

Sansusī viesus festivāla teritorijā Aknīstē sāks uzņemt no piektdienas, 7. augusta, plkst. 17.00, kad sāksies arī tiešraides prelūdija. Ņemot vērā valstī noteiktos ierobežojums pandēmijas Covid-19 dēļ, šogad festivālu klātienē varēs baudīt ierobežots skaits apmeklētāju. Klātienes biļetes vēl ir pieejamas. Festivālu atbalsta Valsts kultūrkapitāla fonds.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!