AGNESSE laiž klajā RIGaLIVE tapušo dziesmu “Šampis līst”

Raksta attēls - AGNESSE laiž klajā RIGaLIVE tapušo dziesmu “Šampis līst” Publicitātes foto

22.04.2021

Mūzikas rakstīšanas nometnes RIGaLIVE sestās sesijas laikā dziedātāja AGNESSE (Agnese Stengrevica) sadarbībā ar producentu Armandu Varslavānu un autoriem Ilzi Fārti un Vadimu Petrovu radīja dziesmu “Šampis līst”, kam pēcapstrādi veicis Helvijs Stengrevics.

Agnesse uzskata, ka autori ir tikai tilts, mazs savienojums starp dziesmu un klausītāju. Kad dziesma ir izlaista, nozīme ir tikai klausītājam un dziesmai. “Iedevām šai dziesmai šādu nosaukumu, jo katram cilvēkam būs citādāka definīcija lieliskam vakaram – vienam “šampis” līs dzimšanas dienā, citam tikai tad, ja tuvākie cilvēki ir apkārt, vēl kādam būs pavisam cits iemesls. Mēs vēlējāmies, lai cilvēki uzbur savu asociāciju un nozīmi dziesmai, nevis mēs nosakām, ko notikti domāt, jo patiesībā jau nemaz nav svarīgi, kā autori šo dziesmu redz, ir svarīgi, kā klausītājs šo dziesmu sajūt,” stāsta dziedātāja.

Singlam tapis arī videoklips, kas piepildījis un atainojis mūziķu vēlmes un cerības.  “Esmu ļoti priecīga un pateicīga par komandu, kas piedalījās videoklipa tapšanā. Katrs bija savas jomas profesionālis un bez viņiem es nebūtu bijusi spējīga uzburt savu ideju reālajā dzīvē. Video veidoja Elvis Lācis, režisore, stiliste Sintija Selicka-Užane un tajā piedalījās aktrises, dejotājas – Madara Auziņa un Alīna Cvetovska. Varu pateikt, ka videoklips ir piepildījis manas gaidas, un es esmu ļoti laimīga to nodot klausītājiem. Kā arī liels paldies Skrundas Muižai par telpām, Raunas Eklēriem, “Amoralle”, “Reserved” un “Miķeļogai” par palīdzību un sadarbību mūsu idejas realizēšanā,” saka Agnesse.

“Man bija patiess prieks piedalīties RIGaLIVE dziesmu rakstīšanas nometnē un iepazīt jaunus cilvēkus, ar kuriem kopā radīt mūziku. Mūsu komandai šī dziesma radās diezgan ātri un jau no pirmajiem uzmetumiem šķita, ka šis būs kaut kas labs. Vasara, bezrūpība un pozitīva enerģija caurstrāvo šo dziesmu. Šī bija mana pirmā pieredze darbojoties "Reggaeton" mūzikas žanrā, kas nav sevišķi izplatīts Latvijas mūzikā. Uzskatu, ka tam ir potenciāls kļūt par pastāvīgu vērtību arī mūsu platuma grādos,” par dziesmu un tās tapšanu atklāj Varslavāns.

“Šī nometne man sniedza milzīgu pieredzi, kas līdz šai dienai aizvien noder, it īpaši, kad ir jādarbojas spiedīgos apstākļos vai grupā. Tāpat arī tā deva man iespēju nostiprināt pārliecību par savām spējām, maniem plusiem un mīnusiem, sniedzot lielāku skaidrību par to, pie kā man ir jāpiestrādā nākotnē, lai kļūtu par vēl labāku sevis māksliniecisko versiju. Visas trīs nometnes RIGaLIVE dienas bija mana 2020. gada “highlights”, un es iesaku katram mūziķim tur pieteikties. Protams, jāpiemin arī tas, ka iepazīšanās ar citiem, kuri ar tikpat lielu mīlestību un aizraušanos attiecas pret mūziku, vienmēr ir liels prieks. Izbaudīju katru mirkli,” papildina Agnesse.

“Latvijas Mūzikas attīstības biedrības/Latvijas Mūzikas eksports” organizētā dziesmu rakstīšanas nometne “RIGaLIVE#6” notika 2020. gada augustā.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!