Dziedātāja MARTA izdod jaunu dziesmu “Atkal tu”

Raksta attēls - Dziedātāja MARTA izdod jaunu dziesmu “Atkal tu” Foto: Emīls Trauliņš

12.03.2020

Ar savu šī pavasara singlu “Atkal tu” nākusi klajā pašmāju dziedātāja MARTA. Dziesma radīta sadarbībā ar DJ Rudd un Miku Frišfeldu, un tai tapis arī videoklips.

Jaunā singla mūzikas un teksta autori ir MARTA, Mikus Frišfelds un DJ Rudd, kurš ir arī dziesmas producents. “Dziesmas tapšana bija viegla un patīkama – bija prieks rakstīt kopā ar Miku un Rūdolfu, attīstot ideju par domām, kas seko ik uz soļa. No sevis un savām jūtām nav iespējams aizbēgt, par to arī ir šīs dziesmas stāsts,” jauno singlu komentē MARTA.

 

Savukārt dziesmas videoklips vienas dienas laikā uzfilmēts Briselē. “Tas bija pamatīgs piedzīvojums! Kādā agrā februāra rītā aizlidojām, bet jau vakarā bijām atpakaļ Rīgā, un es joprojām nesaprotu, kā to visu paspējām tik īsā laika sprīdī,” stāsta mūziķe. “Esmu gandarīta, ka tālais ceļš un pūles sevi attaisnoja, jo atradām vizuāli interesantas filmēšanas lokācijas, kas lieliski piestāv dziesmas sajūtai.” Videoklipa režisors un operators ir Emīls Trauliņš, kurš veidojis arī mūziķes iepriekšējā singla “Tu neesi viss” vizualizācijas.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!