Jauns vārds latviešu mūzikā: MADA

Raksta attēls - Jauns vārds latviešu mūzikā: MADA

04.11.2020

Sākoties 2020. gada rudenim, jaunā latviešu dziedātāja MADA plašākai publikai piedāvā savu debijas singlu ar nosaukumu “Saprāts”. Singla tapšanā piedalījies arī mūziķis un producents Arnis Račinskis.

Pati MADA skaņdarbu komentē šādi: "Dziesma ir par robežām, kuras mēs ļaujam pārraut citiem, vai pašiznīcinoši pārraujam paši, jo tik stipri gribam aizbēgt no sevis. Par mīlestību, kura saplēš robežas - kur esmu es, kur sācies tu, kādu cenu mums nāksies maksāt, kad robežas ir pārtrūkušas un esam palikuši vieni un pazaudējušies.

 

Mada pašlaik studē Rīgas Doma kora skolas Mūziklu nodaļā, tomēr uz skatuves dzied jau no 3 gadu vecuma. Dziedātāja MADA, jeb īstajā vārdā Madara Gaile, plašākai publikai sevi pieteica 2020. gada sākumā, atveidojot galveno sieviešu lomu koncertuzvedumā “Kaupēn, Mans Mīļais”.

“Rakstu mūziku, lai izzinātu sevi - lai tā pasaka nepasakāmo", saka jaunā dziedātāja MADA. "Es gribētu atrast savu virzienu un vietu visumā. Vēlētos dzīvot Latvijā un radīt mūziku, kas izteiktu vairāk kā varu pateikt vārdos. Es vienkārši cenšos kaut ko saprast un ceru, ka kādam tajā no malas būs interesanti noskatīties.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!