FOTO: Leģendārā grupa "A-Eiropa" sajūsmina simtiem latviešu ar koncertu Lielbritānijā

Raksta attēls - FOTO: Leģendārā grupa "A-Eiropa" sajūsmina simtiem latviešu ar koncertu Lielbritānijā Publicitātes foto: Ilze Ceple

18.10.2017 / Parmuziku.lv

Pēc vairākkārtējiem latviešu fanu Lielbritānijā lūgumiem, 14. oktobrī ar īpašu koncertu uz lielāko latviešu pasākumu organizatoru «Bērzes strazdi» skatuves Lielbritānijā uzstājās leģendārā grupa «A-Europa».

Pasākumu producentu «Bērzes strazdi» gada sākumā rīkotajā auditorijas muzikālās gaumes un Apvienotajā Karalistē gaidītāko latviešu mākslinieku aptaujā 90. gados populārā latviešu deju mūzikas grupa «A-Europa» ierindojās topa augšgalā (3. vieta pēc grupas «Prāta Vētra» un «Musiqq»). 

Sirsnīgā un siltā tikšanās Lielbritānijā ir notikusi! Paldies visiem!!!

pēc koncerta un viesošanās Anglijā sociālajos tīklos raksta grupas «A-Europa» solists Artūrs Duboks.

Solists krāšņajā un ar jaudīgāko skaņas un gaismas tehniku aprīkotajā Lesteras klubā «2Funky Music Cafe» priecēja publiku ar neaizmirstamajiem grupas hitiem kā «Jūrmala», «Tuvumā, tālumā», «Zini», «Baltās rozes» un citiem. Kopumā uz muzikālo atkal satikšanos ar leģendāro deju grupu bija sanākuši vairāk kā 350 latvieši no visas Apvienotās Karalistes.

Latviešu deju un popmūzikas projektu «A-Europa», pieaicinot divas dejotājas, 1999. gadā izveidoja Artūrs Duboks (agrāk pazīstams kā dueta «Austrumeiropa» solists) un Jānis Lamsters. Grupa popularitāti iekaroja ar krievu valodā izpildīto dziesmu «Belije nebesa» un vēlāk ar tādiem latviešu hitiem kā «Jūrmala» un «Baltās rozes». Grupa ar solistu Artūru Duboku priekšgalā izdod jaunus singlus un joprojām aktīvi koncertē. «A-Europa» savus fanus ārpus Latvijas priecē itin bieži, turklāt Anglijas apciemojumi - koncertēšana jau mērāma vairākos desmitos.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!