KLINTSONS un LOGO publisko singlu „Karma” no jaunā albuma “12”

Raksta attēls - KLINTSONS un LOGO publisko singlu „Karma” no jaunā albuma “12” Publicitātes foto

08.10.2019

Grupa Logo ir enerģijas pilni un gatavi prezentēt jaunās un dažas jau apviļājušās dziesmas Latvijas mūzikas vidē, mūziķi tās apkopojuši albumā „12” .

Par albumu stāsta grupas līderis Ansis Klintsons: "Šis nav „atgriešanās” vai „come back” albums – šī ir cita kvalitāte – šeit tiešām saliktas 12 dziesmas, kā fotogrāfijas albumā, no dažādiem periodiem caur kuriem esam gājuši mēs visi – gan katrs, kā indivīds, gan kā nācija, gan ar savu rokenrolu, gan ar  krīzes gadiem. Albumā kopā saliktas 12 kompozīcijas, kuras līdz šim nav bijušas iekļautas albumā, līdz ar to hronoloģija ir  bijusi “pietiekami” gara," turpina Ansis "Lai albumam būtu nosaukums, nosaucāmies kā „KLINTSONS un LOGO”, jo daļa dziesmu rakstīta ar grupu, daļa, kā solo pasākumi."

„Noliekot šo dziesmu apvienojumu pieejamu internetā, straumēšanas platformās un citur, beidzot ar mierīgu sirdi varu ķerties pie jaunu kompozīciju radīšanas. 12 dziesmu izdošana un nodošana klausītājiem  ir kā tāda tvaika nolaišana radošajam katlam, kurš vienreiz iedarbināts un negrib pārstāt vārīties, neskatoties uz racionālā prāta loģiskajiem spriedumiem,” tā Ansis par albuma publicēšanu.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!