Mārtiņš Ruskis publicē jaunu Raimonda Paula dziesmu

Raksta attēls - Mārtiņš Ruskis publicē jaunu Raimonda Paula dziesmu Publicitātes foto

05.05.2020

Šodien Mārtiņš publicē vēl vienu no albuma “Piparmētru tēja” dziesmām “Vakar, šodien un mūžam”.

Pērnā gada nogalē klajā nāca jauns dziedātāja Mārtiņa Ruska albums, kurā iekļautas jaunas Maestro Raimonda Paula dziesmas ar Guntara Rača vārdiem. Albums bija nominēts arī “Zelta Mikrofona” balvai.

Šobrīd no šī albuma jau trīs dziesmas ieguvušas klausītāju uzmanību un tās ir albuma tituldziesma “Piparmētru tēja”, “Laime ir akla” un liriskā balāde “Baltās rozes”, kas jau kvalificējusies LTV dziesmu aptaujas “Latvijas sirdsdziesma” finālam. Šodien Mārtiņš publicē vēl vienu no šī albuma dziesmām “Vakar, šodien un mūžam”.

Mārtiņš Ruskis: Manuprāt, “Vakar, šodien un mūžam” ļoti piestāv šim laikam, kad gaisā jūtama patīkamā pavasara smarža. Arī šajā periodā uzturu kontaktus ar Maestro un zinu, ka viņš ir ļoti sailgojies pēc koncertiem, tieši tā pat kā es un visi mūziķi. Šī dziesma bija viena no pirmajām, ko kopīgi izpildījām "Piparmētru tēja" prezentācijas koncertā VEF kultūras pilī 15. februārī un bija ļoti saviļņojoši sajust klausītāju atbalstu pat pie dziesmas, kuru viņi īsti pat nebija iepazinuši. Tajā mirklī sajutu, ka šai dziesmai ir patīkams spēks!” 

Dziesmu producēja Gints Stankevičs, bet papildus vokālus iedziedājušas “Oranžās meitenes” – Olga Stupiņa, Inta Gudovska  un Anita Levša. Teksta video veidoja Dween Productions.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!