Mārtiņš Ruskis paziņo par skatuves vārda maiņu un publicē jaunu dziesmu

Raksta attēls - Mārtiņš Ruskis paziņo par skatuves vārda maiņu un publicē jaunu dziesmu

11.02.2021

Dziesma “Mēs paliekam kopā” ir skaņdarbs no mūziķa jaunā albuma, kas būs ieturēts country mūzikas ievirzēs.

“Jau četrus gadus ieraksts pasē liecina, ka esmu Mārtiņš Kanters. Agrāk biju plānojis startēt akadēmiskajā mūzikā ar šo uzvārdu, bet, laikam ejot, esmu sapratis, ka tas labi iederētos arī populārajā mūzikā. Zinu, ka paies laiks, līdz mani klausītāji pieradīs pie pārmaiņām, bet pats jūtos ļoti labi,” apgalvo Mārtiņš.

“Iepazīstinot klausītājus ar country mūzikas dažādību un mūsdienīgu skanējumu, ko tā sniedz. Dziesma tapusi jau pirms diviem gadiem, bet pavisam nesen to pielāgojām country rock skanējumam, un tā ieguva pavisam citu jaudu un aprises. Dziesma vēsta par kādu ļoti laimīgu pāri, kas nevēlas skaitīt laiku, ko pavada  viens ar otru, bet vienkārši būt kopā, cik ilgi vien sirds to vēlēsies,” stāsta Mārtiņš.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!