"Raxtu Raxti” dosies koncertceļojumā pa Latviju

Raksta attēls - "Raxtu Raxti” dosies koncertceļojumā pa Latviju

13.03.2017 / Parmuziku.lv

Šī gada pavasarī muzikālā apvienība “Raxtu Raxti” pēc divu gadu pārtraukuma dosies koncertturnejā pa Latviju, klausītājiem piedāvājot ne vien jau labi pazīstamu skaņdarbu atskaņojumus, bet arī vairākus īpašus muzikālus jaunumus.

Turnejas ietvaros “Raxtu Raxtu” 1. aprīlī sniegs koncertu Liepājas koncertzālē "Lielais Dzintars”, bet 15. aprīlī gaidāmi veseli divi koncerti Vidzemes koncertzālē "Cēsis”, savukārt 17. aprīlī notiks koncerts Jelgavas Kultūras namā.

Turnejas turpinājumā 7. maijā gaidāms koncerts Alūksnes Kultūras namā, bet 12. maijā Latgales vēstniecībā "Gors” Rēzeknē.

Koncertos skanēs gan labi pazīstamas dziesmas no “Raxtu Raxtu” pērn izdotā albuma “Līgo”, gan versijas par latviešu tautasdziesmu tēmām un Imanta Kalniņa dziesmas tautas mūzikai pietuvinātos aranžējumos.

 Līdztekus koncertos sagaidāmi arī īpaši pārsteigumi, jo tieši šīs turnejas koncertu apmeklētāji pirmie varēs noklausīties pavisam jaunus skaņdarbus, kas top Latvijas simtgades deju lieluzvedumam 2018. gadā.

Šī Latvijas koncertturneja solās būt īpašs notikums, jo “Raxtu Raxti” nav devušies līdzīgā koncertceļojumā jau divus gadus, ik pa laikam sniedzot vien dažus lielākus koncertus, piemēram, piedaloties Imantdienās, muzicējot 18. novembrī Rīgā vai kādos atsevišķos liela mēroga pasākumos. Līdz ar to klausītājiem Latvijas pilsētās būs iespēja ne vien klātienē baudīt “Raxtu Raxtu” koncertu, bet arī dzīvā izpildījumā iepazīt daudzas dziesmas, kas jau guvušas ievērojamu popularitāti ierakstu formātā.

“Raxtu Raxti” ir šobrīd Latvijā un arī daudzviet pasaulē labi pazīstama latviešu mūsdienu tautas mūzikas apvienība, kuras daiļradē sadzīvo tradīciju spēks ar mūsdienīgiem muzikāliem eksperimentiem, profesionālu un enerģijas pilnu skatuves sniegumu.

 Grupā muzicē pieredzes bagāti mūziķi: Kristīne Kārkle, Marts Kristiāns Kalniņš, Kārlis Auzāns, Edgars Kārklis, Armands Treilihs un Artis Orubs.

Biļetes uz Latvijas turnejas koncertiem iespējams iegādāties “Biļešu paradīzes” tirdzniecības vietās un internetā: www.bilesuparadize.lv.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!