Apskats: The Arcs debijas ieraksts Yours, Dreamily

Raksta attēls - Apskats: The Arcs debijas ieraksts Yours, Dreamily

07.09.2015 / Alise Pabērza

Iznācis The Black Keys vokālista Dana Auerbaha blakusprojekta debijas ieraksts.

Pagājušajā piektdienā, 4.septembrī, saules gaismu ieraudzīja The Black Keys šarmantā vokālista Dana Auerbaha blakusprojekta debijas albums The Arcs - Yours, Dreamily. Ierakstīts nedaudz vairāk kā divu nedēļu laikā, četrās studijās Amerikā, šis albums piedāvā patīkami izpildītu un noslīpētu psihodēliskā roka, garāžroka skanējumu, kuram klāt ir krietna deva soulmūzikas toņu. 

Lai arī Dana Auerbaha balss, protams, nodod viņa piederību The Black Keys, negribētos teikt, ka šo blakusprojektu un albumu varētu sajaukt ar pašiem The Black Keys. Šis albums mazliet izklausās pēc tāda kā Broken Bells, Unknown Mortal Orchestra un Devendra Banhart saplūšanas vienā muzikālā skanējumā. 

Diez vai kāda no šī albuma dziesmām kļūs par lielu hitu, bet liekas, ka tas arī nemaz nav nepieciešams, jo Yours, Dreamily vairāk ir mūzikas baudītājiem, nevis patērētājiem.

Starp citu – jau rīt, tas ir 8.septembrī, būs sagaidāms The Arcs jaunais video klips.

 

Kam patiks: Dana Auerbaha balss cienītājiem, psihodēliskā roka baudītājiem, tiem, kas saulainās rudens dienās dosies nesteidzīgos izbraukumos pa rudenīgi krāsainajām Latvijas ārēm.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!