Dzintaru koncertzālē notiks pirmais Ziemassvētku festivāls

Raksta attēls - Dzintaru koncertzālē notiks pirmais Ziemassvētku festivāls Publicitātes foto

13.11.2015 / Parmuziku.lv

No 16. decembra līdz 7. janvārim pirmo reizi atjaunotajā vēsturiskajā Dzintaru koncertzālē norisināsies grandiozākais ziemas muzikālais notikums Jūrmalā – Ziemassvētku festivāls, kuru izgaismos īpašs gaismas toņu mistērijas šovs.

Divpadsmit Ziemassvētku festivāla koncertos klausītājus priecēs izcili Latvijas un ārzemju mākslinieki – leģendārais latviešu maestro Raimonds Pauls, Latvijas Radio  bigbends, akordeoniste Ksenija Sidorova un citiem māksliniekiem. Festivāla īpašie viesi – divas muzikālas apvienības no ASV, kuras vieno vairākkārt iegūtas GRAMMY balvas – vieni no ievērojamākajām instrumentālajām apvienībām Amerikā – Losandželosas ģitāristu kvartets un leģendārais vokālais ansamblis New York Voices.

Kopā ar iepriekšminētajiem māksliniekiem koncertos uzstāsies arī LNSO pirmo vijoļu grupas koncertmeistars Raimonds Ozols ar stīgu kvartetu, Rīgas Doma zēnu koris, pasaulē ievērojamu atzinību guvušais latviešu kontrabasists, Berlīnes filharmoniķu mūziķis, Gunārs Upatnieks, balsu virtuozi Latvijas Radio kori, dziedātājs Ralfs Eilands, Nacionālo bruņoto spēku orķestris, čellists Valters Pūce, Zvanu ansamblis PRIMUS, dziedātāja Elīna Šimkus un baroka orķestris Collegium Musicum Riga.

Ziemassvētku festivāla laikā – no 16. līdz 20. decembrim no plkst. 18:00 līdz 23:00 pie Dzintaru koncertzāles būs skatāms arī īpašs gaismas un skaņas šovs, kas iepriecinās koncerta apmeklētājus un izgaismos gada tumšāko laiku.

Dzintaru koncertzāles Ziemassvētku festivāls būs veltīts luterāņu un katoļu Ziemassvētkiem, bet noslēgsies ar programmu, kas veltīta pareizticīgo Ziemassvētkiem.

Biļetes uz koncertiem iespējams iegādāties Biļešu paradīzes kasēs. 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!