Frizētavas, skaistumkopšanas saloni

Frizētavas, skaistumkopšanas saloni

Frizētavās un skaistumkopšanas salonos mūzikai ir noteicoša loma piemērotas atmosfēras radīšanā. Salona apmeklējums ir saistīts ar atpūtu, relaksēšanos un pozitīvām emocijām, un attiecīgas mūzikas atskaņošana šo pacilājošo noskaņojumu var vēl pastiprināt. Mūzika spēcīgi ietekmē apmeklētāju noskaņojumu, bet nedrīkst aizmirst arī par darbiniekiem. Nomierinoša atmosfēra, patīkami meistari ir būtiski priekšnoteikumi veiksmīgai salona darbībai. Mūzika ir visvienkāršākās veids, kā bez lieliem ieguldījumiem uzlabot salona darbību un palielināt savu konkurētspēju un peļņu. Noteiktas mūzikas izvēli var pielāgot salona kopējam stilam, līdz ar to radot vienotu un nobeigtu salona stilu. Lielākas salona ķēdes izvēlas vienādu mūziku atskaņot visos savos salonos, līdz ar to nostiprinot savu atpazīstamību.

Fakti un statistika

77% aptaujas dalībnieku apstiprināja, ka salons, kurā skan mūzika ir patīkamāks nekā salons bez mūzikas.
36% frizētavu un salonu apmeklētāju mūzika ļauj labāk izbaudīt procedūras.
53% respondentu apliecināja, ka viņi ieteiktu salonu saviem draugiem, ja tajā skanētu viņiem tīkama mūzika.
 

Pieredze

Salons “Ekselence R”

Ingus Rihters, salona īpašnieks:

“Skaistumkopšanas salonos, arī Ekselence R salonos, klienti mēdz pavadīt pat vairākas stundas. Tādēļ, apzinoties, ka apmeklētāju muzikālā gaume ir dažāda, izvēlējāmies atskaņot populārāko  radiostaciju – Radio Skonto, Star FM vai 104,3 FM – piedāvāto mūziku. Tas palīdz veidot neitrālu muzikālo fonu, par galveno atmosfēru veidojošo komponenti atstājot smaržu un, protams, mūsu meistares. Jau sen esam novērojuši, ka uz salonu klienti nāk galvenokārt meistaru dēļ, bet mūzika tikai palīdz radīt relaksējošu un „vieglu” vidi klientam. Galvenais, lai, aizejot no salona, klients ir apmierināts ar rezultātu un pavadīto laiku un vēlētos nākt atkal. Raugāmies, lai tiktu atskaņota tieši mūzika, reklāmas pauzēs un tematisko raidījumu laikā pārslēdzot uz citu radio staciju.”


Nails by Kate salona vadītāja: 

“Mūzika ir ilgtermiņa ieguldījums biznesa attīstībā un laba noskaņojuma radīšanas atslēga. Mūzika spēj piesaistīt apmeklētāju interesi par konkrēto uzņēmumu, turklāt tā veicina arī patīkamu darba vidi. Jautājām pašu uzņēmēju viedokli par mūzikai atvēlēto lomu viņu uzņēmējdarbībā. Savā pieredzē un uzskatos dalās skaistumkopšanas salona „Nails by Kate” vadītāja.

Skaistumkopšanas salonos mūzikai ir noteicoša loma piemērotas atmosfēras radīšanā. Salona apmeklējums ir saistīts ar atpūtu, relaksēšanos un pozitīvām emocijām, un attiecīgas mūzikas atskaņošana šo pacilājošo noskaņojumu var vēl pastiprināt. Mūzika spēcīgi ietekmē apmeklētāju noskaņojumu, bet nedrīkst aizmirst arī par darbiniekiem.
Nomierinoša atmosfēra, patīkami meistari ir būtiski priekšnoteikumi veiksmīga salona darbībai, ko apliecina arī salona „Nails by Kate” vadītāja:

Šajā salonā mūzika tiek atskaņota, lai telpās mājotu patīkama atmosfēra un nebūtu klusums. Fona mūzika vairāk paredzēta darbinieku labsajūtai, jo skaistumkopšanas salons nav vieta, kur klienti speciāli ierodas mūzikas dēļ, bet tā ir kā sastāvdaļa atpūtas un relaksācijas laikā. Salonā „Nails by Kate” tiek atskaņota iemīļotā radiostacija, ko klausās jau ilgu laiku un ir pierasts pie mūzikas, ko tā atskaņo”.

Mūzikas atskaņošana skaistumkopšanas salonos rada patīkamu vidi gan apmeklētājiem, gan darbiniekiem. Patīkama fona mūzika relaksē apmeklētājus procedūru laikā un uzmundrina darbiniekus, veicinot viņu darba spējas visas dienas garumā. Darbinieki ir pamats uzņēmuma veiksmīgai attīstībai un labklājībai, tāpēc ir jārod veidi, kā rosināt viņos vēlmi strādāt ar prieku, un mūzika ir viena no iespējām, kā to panākt!” 

Mūzikas atskaņošanai frizētavā vai skaistumkopšanas salonā ir nepieciešama licence. Lai uzzinātu sīkāk par jums nepieciešamo mūzikas atskaņošanas atļauju, sazinieties ar “Latvijas Izpildītāju un producentu apvienību” LaIPA un autoru organizācija. Apskatīt tarifus un slēgt līgumu ar LaIPA

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!