The Sound Poets "Trīs"

Raksta attēls -  The Sound Poets "Trīs" Foto: Alise Joste

/ Parmuziku.lv

Šī gada 20. oktobrī The Sound Poets, viena no veiksmīgākajām un iemīļotākajām latvieši indīpopa grupām, uzstāsies "Arēnā Rīga" ar albumu "Trīs".

“Trīs” būs The Sound Poets trešais studijas albums, kas seko debijas ierakstam “Tavs stāsts” un 2015. gadā izdotajam albumam “Pulsē”. “Trīs” būs iekļautas 11 jaunas kompozīcijas latviešu valodā, no kurām pirmais singls “Ceļš” jau februāra sākumā tika nodots klausītājiem.

Koncerts “Arēnā Rīga” būs ambiciozākais projekts grupas pastāvēšanas vēsturē, kas, sadarbībā ar izcilākajiem scenogrāfijas un skatuves māksliniekiem, paredz kļūt par koncerta apmeklētājiem vēl neredzētu audiālu un vizuālu baudījumu. 

“Grasāmies apvienot šķietami neapvienojamo - uz vienu lielisku oktobra vakaru padarīsim “Arēna Rīga” par intīmu satikšanās vietu tūkstošiem mūsu tuvāko draugu,” stāsta Jānis Aišpurs.

Pirmās trīs tirdzniecības dienas – 6., 7. un 8. aprīlī – biļetes uz koncertu par visdraudzīgāko cenu būs iespējams iegādāties tikai tirdzniecības parkā “Alfa”. Piektdien, 6. aprīlī, 16:00 pie t/p “Alfa” informācijas centra notiks tikšanās ar grupas The Sound Poets mūziķiem. Visiem grupas atbalstītājiem būs iespēja piedalīties kampaņā un laimēt meet&greet ielūgumus uz grupas koncertu “Arēnā Rīgā”, kā arī kļūt par vienu no pirmajiem, kas savā īpašumā iegūs The Sound Poets albumu “Trīs”. 

No pirmdienas, 9. aprīļa, plkst. 10:00 biļetes uz koncertu būs pieejamas visās Biļešu Serviss tirdzniecības vietās un www.thesoundpoets.lv

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!