Weekend Baltic Festivāls: The Prodigy, David Guetta, Afrojack, Post Malone u.c.

Raksta attēls - Weekend Baltic Festivāls: The Prodigy, David Guetta, Afrojack, Post Malone u.c. Publicitātes foto

/ Parmuziku.lv

Jau iepriekš izziņotajām Weekend Baltic festivāla zvaigznēm The Prodigy, David Guetta, Afrojack, Axwell /\ Ingrosso, Post Malone, Kygo, Alan Walker un citiem, pievienojas KSHMR, kuru singls “Secrets” (sadarbībā ar Tiesto) ir licis deju grīdām rībēt visā pasaulē; Gorgon City, kuru dziesma “Ready For Your Love” ir iekarojusi neskaitāmas sirdis, brīnišķīgā Inna, kā arī Frank Walker, Getter, Kermo Hert, Gorgon City, Marek Talivere, Erkki Sarapuu, Stacey James, Coverxbyte, Wateva, Sander Valge un Siim Taba.

Līdz šim festivālā, kurš norisināsies no 16. - 18. augustam Pērnavas pludmalē, jau iepriekš tika izziņoti šādi mākslinieki (alfabētiskā secībā): 5miinust, A boogie wit da hoodie, AC Slater, Afrojack, Andres Puusepp @ Andres Aljaste, Andy C, Alan Walker, Arop, Axwell/\Ingrosso, Big Shaq, Bombossa Brothers, Grennan Heart, Brooks, David Guetta, Desiigner, Don Diablo, Galantis, Hardwell, Headhunterz, Kert Klaus, Kygo, Lemaitre, Lemon Fight, Madison Mars, Malaa, Martin Jensen, Martin Solveig, Moksi, Netsky, Oliver Heldens, Pur Mudd, Post Malone, Proteus, Rammar DJ, Relanex, R3hab, Sigma, Syn Cole, Slushii, $uicideboy$, Swanky Tunes, The Second Level, The Prodigy, Tujamo, Tungevaag & Raaban un Zhu.
 
Tikai šonedēļ vēl ir pieejamas biļetes par zemāku cenu, jau no 7. maija visu biļešu cenas kāps. Vairāk informācija ir pieejama www.weekendbaltic.com un Weekend Baltic sociālajos tīklos.
 
Grandiozākais festivāls Baltijā – Weekend Baltic jau ceturto gadu pēc kārtas saviem apmeklētājiem piedāvās neaizmirstamu festivāla programmu uz četrām skatuvēm, kā arī daudz citas atrakcijas festivāla teritorijā un telšu pilsētiņā.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!