Atbalstām savējos! DJ Monsta turpina cīņu dīdžeju čempionātā

Raksta attēls - Atbalstām savējos! DJ Monsta turpina cīņu dīdžeju čempionātā  Ekrānšāviņš

28.04.2016 / Parmuziku.lv

Latviešu dzīdžejs Dj Monsta turpina cīņu internacionālā dīdžeju čempionāta "DMC Online Championship" 5. raudnā. Lai dīdžejs tiktu finālā, viņam nepieciešams klausītāju atbalsts!

DMC ir lielākā dīdžeju organizācija, kas darbojas no 1983. gada. Pirmais DMC dīdžeju čempionāts notika 1985. gadā, līdz mūsdienām iemantojot plašu fanu kopu un atkājot talantīgus mūziķus.

DJ Monsta piedalījās DMC 1. raundā šī gada martā, iemantoja klausītāju simpātijas, taču tiesneši par saviem favorītiem izvēlējās divus citus dīdžejus. DJ Monsta negrasās padoties un ir pieņēmis izaicinājumu piedalīties arī 5. raundā.

Lai atbalstītu DJ Monsta, vispirms jāpiereģistrējas dmcdjonline.com, tad mājas lapas sadaļā jāatrod Online DJ Championship jāatrod DJ Monsta un jānobalso!

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!