Varianti ir! Ja nebrauc uz Positivus festivālu, apmeklē kādu no šiem 10 koncertiem

Raksta attēls - Varianti ir! Ja nebrauc uz Positivus festivālu, apmeklē kādu no šiem 10 koncertiem Foto: Leta/ Ieva Lūka

14.07.2016 / Parmuziku.lv

Negativus šogad izpaliek, bet Positivus festivāla nedēļas nogalē koncertdzīve citviet neapstājas. Mūziku dažādām gaumēm varēs dzirdēt ne vien Rīgā, bet arī citās Latvijas pilsētās: Liepājā, Jūrmalā, Kuldīgā, Līvānos, Straupē, Vecpiebalgā.

Piektdiena, 15. jūlijs

 
1. Piektdien, svētku "Dzīres Kuldīgā" lielajā koncertā "Par Puķi, Tevi un mani", dažādu komponistu dziesmas par puķēm dziedās solisti: Andris Ērglis, Beātes Zviedre, Kristīne Prauliņa, Normunds Rutulis, vokālā grupa "Karameles", būs arī Mirage Jazz Orchestra un stīgu grupa Rumbas kvartets.

2. No 14. līdz 17. jūlijam Lietuvā, Anīkščos norisināsies alternatīvās mūzikas festivāls "Devilstone". Festivālā uzstāsies arī latviešu rokgrupa "Parara".

3. Cēsu mākslas festivāla atklāšana tiks atzīmēta ar diviem koncertiem: komponista Pētera Vaska Otrais čellkoncertu "Klātbūtne" ar Kristapa Berga solo, kā arī Jāņa Šipkēvica jeb Shipsea solo koncertu.

4. Savu pusgada jubileju svinēs Rīgas džeza bārs "Trompete". Šim notikumam par godu uzstāsies Denisa Pashevicha kvartets un Toma Rudzinska kvartets.

5. Intars Busulis kopā ar Abonementa orķestri un Liepājas simfonisko orķestri dzirdēsim Liepājā, koncertzālē Lielais Dzintars.

Sestdiena, 16. jūlijs

 6. Līvānu pilsētas svētku ietvaros sestdienas vakarā pilsētas tradīciju laukumā notiks koncerts ar Intara Busuļa un Abonementa orķestra, "Carnival Youth", Jāņa Aišpura no "Sound Poets", Ievas Kerēvicas piedalīšanos.

7. Liepājā, uz viesnīcas Fontaine Royal skatuves "Gypsy Camp" kāps leģendārā grupa "Zodiac".

8. Pārgaujas novada Straupes 810 gadu jubilejas ietvaros varēs dzirdēt Ivo Fomina koncertu, bet vēlāk balli spēlēs gan brāļi Auzāni, gan grupa "911".

9. Vecpiebalgas baznīcā vakara koncertu sniegs dziesminieks Kārlis Kazāks.

10. Sestdienas vakarā Dzintaru koncertzālēs izskanēs Jūrmalas festivāla noslēguma koncerts "Viva Italia", piedaloties operas solistiem Aleksandram Antoņenko, Egilam Siliņam, Alisai Zinovjevai un Marlēnai Keinei.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!