Ko internetā raksta par Justa iespējām uzvarēt Eirovīzijā?

Raksta attēls - Ko internetā raksta par Justa iespējām uzvarēt Eirovīzijā? Foto: LETA/ Ieva Čīka

10.05.2016 / Parmuziku.lv

Ceturtdien, 12. maijā Eirovīzijas otrajā pusfinālā kā pirmais ar dziesmu "Heartbeat" uzstāsies Latvijas pārstāvis Justs. Fanu simpātijas viņš ir ieguvis. Vai dziedātājam labvēlīga būs arī veiksme - atbildi meklējam interneta dzīlēs.

Apskatot bukmeikeru likmes, Justa dziesmai "Heartbeat" tiek paredzēta stabila vieta desmitniekā. Piemēram, Optibet prognozē, ka šogad par uzvaru cīnīsies Krievijas pārstāvis Sergejs Lazarevs un Francijas pārstāvis Amir. Optibet norāda, ja Eirovīzijā balsotu tikai jaunieši, Justa izredzes uzvarēt būtu daudz lielākas, šobrīd tās ir 2,3 procenti, bet ar stabilu vietu desmitniekā.

Daudz optimistiskāki prognozēs ir Eirovīzijas fani vietnē Youtube, kur Justs ierindojas jau labāko sešiniekā un pat četrniekā. Šajā gadījumā potenciālo uzvarētāju tops tiek veidots, ņemot vērā Eirovīzijas dziesmu popularitāti  iTunes, fanu balsojumu un arī bukmeikeru prognozes.

Justu par vienu no saviem favorītiem  izvēlējies arī Vācijas izklaides žurnāls "Stern". Viņi slavē "Heartbeat" moderno, elektroniski melodisko skanējumu un Justa balsi, piebilstot, ka Aminatas aizbildmim pietrūkst dziedātājas mistiskās auras, kas 2015. gadā apbrūra Eirovīzijas skatītājus, ļaujot Latvijai ierindoties sešiniekā.

Foto: ekrānšāviņš stern.de

 

"Stern" žurnālista intervijā Justs stāsta par dziesmu "Heartbeat" un plānoto šovu, demonstrē savas zināšanas par Eirovīzijas dalībniekiem un dzīvošanu mirklim.

Preses konferences ietvaros Justs nodemonstrēja, cik labi skan viņa balss.

Un arī satikt dziedātāju bija ieradies prāvs atbalstītāju pulks

Jau šodien, 10. maijā plkst.22 LTV1 varēs vērot starptautiskā dziesmu konkursa Eirovīzija pirmo pusfinālu. Latvijas pārstāvis Justs ar dziesmu "Heartbreak" kā pirmais startēs Eirovīzijas otrajā pusfinālā, kuru LTV1 varēs redzēt ceturtdien, 12. maijā plkst. 22. Eirovīzijas fināls tiks translēts sestdienā, 14. maijā.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!