Grupa "Credo" piedāvā videoklipu dziesmai "Vīna glāze"

Raksta attēls - Grupa "Credo" piedāvā videoklipu dziesmai "Vīna glāze" Publicitātes foto

12.05.2016 / Parmuziku.lv

Grupa "Credo" nofilmējusi video klipu savai jaunākajai dziesmai "Vīna glāze", kur stāsts ir par vilšanos, cerībām un attiecībām.

Aktieru lomās iejutās Anete Porga un Māris Strodis, bet videoklipa operators ir Jānis Jostmanis un režisors - Ivars Sudmalis, kas ir arī dziesmas mūzikas un teksta autors.  Šobrīd dziesmai top arī krieviskā versija, kurai tekstu uzrakstīja Timurs Francisti.

Par klipa atmosfēru parūpējās Latvijas 1. rokkafejnīca.  Dziesmas latvisko versiju var dzirdēt radio stacijās, kā arī lielākajos mūzikas servisos kā Spotify, iTunes, Deezer un citos.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!