Grupas "Rīgas Modes" tūres noslēguma koncertā uzstāsies īpašie viesi

Raksta attēls - Grupas "Rīgas Modes" tūres noslēguma koncertā uzstāsies īpašie viesi Publicitātes foto

17.05.2016 / Parmuziku.lv

Ceturtdienā 19. maijā klubā "OneOne" notiks grupas "Rīgas Modes" albuma "Fantastiski" popularizēšanas tūres noslēguma koncerts. Starp īpašiem viesiem būs pašmāju kolektīvs "Kasetes", kā arī vairāki citi nozīmīgi mūziķi.

Līdz šim "Rīgas Modes" aizvadījušas četrus koncertus dažādās Latvijas pilsētās – Ogrē, Daugavpilī, Liepājā un Cēsīs. Jaunā albuma noslēguma pasākums norisināsies 19. maijā Rīgā, klubā One One (Šarlotes iela 18A).

Uzstāšanās laikā uz skatuves Rīgas Modēm pievienosies vairāki grupai nozīmīgi mūziķi – Juris Kulakovs, Jānis Žilde no Satellites LV un hiphopa izpildītājs ansis, kurš piedalījās albuma dziesmas "Viņa Ir Ballītes" ierakstā.

Koncertu atklās pašmāju elektroniskās mūzikas kolektīvs "Kasetes", kas pagājušogad laida klajā savu debijas albumu "Jaunā Kārtība". Pēc mūziķu uzstāšanās paredzēta arī visiem atvērta ballīte turpat netālu esošajā bārā Nemiers ar DJ setu no "Rīgas Modes" dalībniekiem.

Biļetes uz koncertu ir pieejamas eKase.lv.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!