Iedvesmojoši! Reinis Sējāns atklāj, kā bildinājis Maiju (VIDEO)

Raksta attēls - Iedvesmojoši! Reinis Sējāns atklāj, kā bildinājis Maiju (VIDEO) Ekrānšāviņš no 360TV video

14.02.2017 / Parmuziku.lv

Reinis un Maija Sējāni ir mūziķu pāris un skolas biedri. Reinis mums labi zināms kā grupas "Instrumenti" dalībnieks, savukārt Maija ir dziedātāja un pianiste. Abi redzami kopā arī uz skatuves, piemēram, izrādē "Vārna".

360TV raidījumam "Kas karsts?" Reinis Sējāns atklāj, cik rūpīgi gatavojies un kā bildinājis Maiju: "Es sapratu, ir ideālais mirklis, lai mēs vienkārši apstātos vizbulīšu pilnā pļavā un es iepriecinātu Maiju ar šo gājienu. Fonā Alpi, vizbulīšu pļava. Maija, Reinis un Jā! vārds."

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!