Jau rīt tiks noskaidroti “Zelta Mikrofons 2020” laureāti

Raksta attēls - Jau rīt tiks noskaidroti “Zelta Mikrofons 2020” laureāti Foto: Jānis Spigovskis

17.02.2020

Dailes teātrī 18. februārī ar Latvijā spožāko mūziķu piedalīšanos un pirmatskaņojumiem jau 24.reizi tiks aizvadīta Mūzikas ierakstu gada balvas “Zelta Mikrofons” svinīgā ceremonija.

Vēl nedzirdētās kombinācijās ceremonijā izskanēs vairāki priekšnesumi. Repere Viņa kopā ar debitantu Prusax apvienosies kopīgā priekšnesumā dziesmā “Pālī dzēs”. Jaunā dziedātāja Patrisha kopā ar reperiem Su$hi Takeøut un Rolandu če izpildīs hitus “Es varu būt tā” un “Patrisha bija šeit”.

Intars Busulis kopā ar GG Choir pirmatskaņos dziesmu “Dejo vientulību”. Ceremonijā ar priekšnesumiem uzstāsies arī Carnival Youth, Astro’n’out, Triānas Parks, Dons, Aminata kopīgā priekšnesumā ar Tautumeitām, Auļi kopā ar īpašo viesi, jodelētāju Albin Paulus no Austrijas un TDA “Vektors”  un daudzi citi.

Par pasākuma atmosfēru rūpēsies lieliskie ceremonijmeistari Mārtiņš Daugulis un Kaspars Breidaks, kuri kopīgi ceremoniju vadīs jau otro gadu. Savukārt, unikālu muzikālo noformējumu pirmo reizi visa vakara garumā veidos DJ Monsta.

Šogad izteikti līderi nominantu vidū ir grupa Instrumenti ar astoņām nominācijām – Popmūzikas albums,  Koncertieraksts video, kā arī pa divām nominācijām kategorijās Dziesma, Radio hits, Origo Zelta dziesma. Uz četrām balvām pretendē grupa Astro’n’out un Maestro Raimonds Pauls. Savukārt Dons, Patrisha, Singapūras Satīns un Prāta Vētra ir izvirzīti katrs trīs “Zelta Mikrofons” balvām.

Ar LaIPA, SMScredit.lv, t/c Origo un Kultūras Ministrijas atbalstu balvu pasniegšanas ceremoniju 18.februārī Dailes teātrī klātienē apmeklēs visi nominanti, atbalstītāji, žūrijas pārstāvji, bet ikviens interesents varēs baudīt ceremoniju televīzijas ekrānos pilnā garumā plkst. 19:00 kanālā LNT un portālā 3play.lv, kā arī otro daļu plkst. 21:40 kanālā TV3.

 

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!