Latviešu izcelsmes angliete Maria Emilia piedāvā dziesmu “Doll Eyes” (VIDEO)

Raksta attēls - Latviešu izcelsmes angliete Maria Emilia piedāvā dziesmu “Doll Eyes” (VIDEO) Foto: Ritvars Stankevičs

13.01.2017 / Parmuziku.lv

Maria Emilia ir septiņpadsmit gadus jauna latviešu izcelsmes dziesmu autore un izpildītāja, kas dzimusi un uzaugusi Londonā. Maria jau vairākus gadus pati sacer savas dziesmas un publicē tās savos sociālo tīklu profilos, kā arī uzstājas dažādos nelielos pasākumos Lielbritānijā.

Pagājušajā vasarā, kad meitene viesojās savas mātes dzimtajā pusē, aizsākās sadarbība ar ierakstu kompāniju “Mikrofona ieraksti”, kas piedāvāja izmēģināt spēkus ierakstu studijā un tagad, pateicoties sadarbībai ar studijas producentu Gintu Stankeviču, ir tapusi pirmā oficiāli publicētā dziesma “Doll Eyes”, kas no 23. janvāra būs pieejama mūzikas straumēšanas un lejupielādes portālos visā pasaulē. Dziesmas ierakstā piedalījies arī ģitārists Rihards Lībietis.

Maria Emilia stāsta: “Dziesma “Doll Eyes” savā ziņā nedaudz izsmejoša “mīlas dziesma”. Es pati būdama vēl tīņa vecumā, neesmu pieredzējusi daudzas lietas un apmātības, tāpēc šī dziesma ir mans protests pret to, ko es vēl nezinu. Vēlējos, lai tā skan kā “sadcore” mūzika, ar samtainu skaņu un nedaudz psihodēlisku ģitāru, bet lai visu kopā vieno vecmodīgs (vintage) skanējums. Darbs studijā bija lielisks, un mūsu sadarbība ar Gintu bija ļoti viegla un auglīga. Tieši viņš palīdzēja man atrast tās skaņas, kuras līdz šim bija skanējušas tikai manā galvā. Paldies arī Rihardam. Es esmu ļoti apmierināta ar rezultātu un ar nepacietību gaidu, kādas būs manu klausītāju atsauksmes.”

Dziesmas videorežisors ir Sabb Adams un tas ir filmēts Londonā.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!