Markus Riva izdod videoklipu dziesmai "Laika Upe"

Raksta attēls - Markus Riva izdod videoklipu dziesmai "Laika Upe" Publicitātes foto

12.09.2016 / Parmuziku.lv

Latviešu mūziķis Markus Riva izdevis mūzikas video savai jaunākajai dziesmai latviešu valodā ar nosaukumu "Laika Upe".

Dziesma ir jaunākais mākslinieka skaņdarbs latviešu valodā, kuras autori ir ukraiņu komponists Ruslans Kvinta, Iveta Feldmane un Markus Riva. Dziesma jau vairākus mēnešus atrodas Latvijas Radio 2 dziesmu aptaujas "Muzikālā banka" līderpozīcijās. "Liels prieks, ka dziesma ir aizplūdusi pie daudz klausītājiem, jo kad pirmo reizi dzirdēju dziesmas skici, sapratu, ka šī noteikti ir tā dziesma, kura skanēs arī latviešu valodā. Pēc dziesmas veiksmīgā starta nolēmu, ka jāveido arī vizuālā versija", stāsta Markus.

Klipa galveno sieviešu tēlu atveido viena no zināmākajām latviešu modelēm - Alise Znaroka. "Es Marku pazīstu jau daudzus gadus, tāpēc piekritu filmēties bez lielas domāšanas; tas palīdzēja mums abiem viegli komunicēt arī kameras priekšā, ne tikai dzīvē", filmēšanas procesu komentē Alise.

Dziesmas audio versija pieejama iTunes un citās mūzikas straumēšanas platformās.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!