Noklausies jaunās pop-elektroniskās mūzikas apvienības singlu “Es būšu tavs vergs”

Raksta attēls - Noklausies jaunās pop-elektroniskās mūzikas apvienības singlu “Es būšu tavs vergs” Ekrānšāviņš

26.04.2017 / Parmuziku.lv

Ar pirmo singlu “Es būšu tavs vergs” sevi piesaka The Bubble Gum expLOTION - jauna un drosmīga pop-elektroniskās mūzikas un psihedēliskā flirta apvienība, kas Latvijas mūzikas dzīvē iezīmē relatīvi neskartu lauku - izaicinošu erotiku savienojumā ar inteliģenci.

The Bubble Gum expLOTION - vārdu spēle, kas sevī apvieno košļājamās gumijas kiču, atsauces uz Lielo sprādzienu kā zemapziņas kodu un losjonu kā fluīdu atraisītāju. Dziesma “Es būšu tavs vergs” ir poētiska atsauce uz ikonisko 90. gadu televīzijas reklāmu, kas pavisam jauno kapitālisma sabiedrību mudināja atbrīvot savu seksualitāti un slēptākās dziņas.

Dziesmu ar savu seksapīlo balsi bagātina SativaLiva, video māksliniece ir Anna Meldrāja, savukārt The Buble Gum expLOTION pamatsastāvs sevi pagaidām neatklāj.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!