OZOLS izsludina šīs vasaras koncertu “LUCAVSALA LIVE”

Raksta attēls - OZOLS izsludina šīs vasaras koncertu “LUCAVSALA LIVE” Foto: Edijs Andersons

24.02.2020

Šodien nonāk tirdzniecībā biļetes uz Ozola koncertu “Lucavsala LIVE”, kas notiks šī gada 22.augustā, Rīgā, Lucavsalā.

Kopā ar šo notikumu klajā nāk arī dziesma “Pavasaris” un tās videoklips, kas ir pirmais singls no gaidāmā Ozola albuma, kura iznākšana paredzēta pavasara beigās vai vasaras sākumā. Mūzikas autors ir bītmeikers no Liepājas - Niklāvz, kas ar Ozolu sadarbojies jau iepriekš, albumos “Atpakaļ Nākotnē”(2015) un “Neona Pilsēta”(2018).

“Dziesmas saturs ir orģināls un neatkarīgs no priekšvēstnešiem, savukārt, piedziedājumā var atrast atsauces uz grupas Laika Suns dziesmu “Pavasari”. Šī, sākotnēji neapzinātā, teksta līdzība un dziesmas alternatīvais skanējums aizveda mani līdz tam, ka mēs iesākām strādāt pie šī ieraksta studijā kopā ar rolandu če, bet darbu pie šīs dziesmas pabeidzām ar Arni Račinski (Laika Suns), Niklāvu, rolandu če un Andi Ansonu studijā “Mute”. Dziesmai ir savādāks skanējums, tai nav līdzības ar maniem iepriekšējiem darbiem, un šis bija izaicinājums man pašam,” par jauno dziesmu stāsta Ozols. Dziesmas videoklips tapis kopā ar Ritvaru Bluku un viņa komandu.

“Video klips bija vēl viens izaicinājums, kas bija jārealizē samērā īsā laikā. Filmēšanas procesu vēl sarežģītāku padarīja tas, ka video izmantoti palēlinājumi efekti, kas prasa stipri lielāku gaismas resursu filmēšanas laukumā, kā arī kadri ar degošo mājas koridoru mums bija zināms  pārbaudījums. Liels paldies visiem, kas iesiastijās, un palīdzēja šo visu realizēt,” saka Ozols.

Ģirts Rozentāls jeb Ozols ir viens no Latvijas hiphopa mūzikas pamatlicējiem. Muzikālo darbību uzsāka 1996. gadā grupu “Fact” un “Rool Makaz”  sastāvā. Solokarjeru uzsāka aizvadītās desmitgades sākumā ar debijas singlu “Neko 2005” (2000.), pēc kura sekoja albums “Cieņa un mīlestība” (2001.), “Augstāk, Tālāk, Stiprāk” (2002.), “Dūzis” (2003.) un 2009. gadā izdotais albums “Neatkarība”. Pēc vairāku gadu pārtraukuma 2015. gadā Ozols atgriezās Latvijas mūzikā ar savu piekto studijas albumu “Atpakaļ nākotnē”. Savas radošās darbības laikā Ozols uzstājies Dziesmu svētkos ar apvienoto kopkori, ar apvienību “Austrumubloks” viesojies pie eksprezidentes Vairas Vīķes-Freibergas, sasniedzis Zelta diska statusu ar albumu “Cieņa un mīlestība”, kā arī “Ausgtāk, Tālāk, Stiprāk” un piecas reizes saņēmis Latvijas Mūzikas ierakstu gada balvu.

 

 

 

 

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!