Postroka celmlauži "TEMPUS" izdod otro studijas albumu

Raksta attēls - Postroka celmlauži "TEMPUS" izdod otro studijas albumu Publicitātes foto

16.03.2017 / Parmuziku.lv

Latvijas instrumentālā postroka grupa "TEMPUS" ir radījuši jaunus skaņdarbus, kurus jaunajā albumā ''Hymn For The Courageous'' ir gatavi nodot saviem klausītājiem.

"TEMPUS" sastāvu veido ģitārists Nauris Zeltiņš un bundzinieks Lauris Polis.

Jaunajā albumā, kas iznāk 18. martā, ir iekļauti seši skaņdarbi. Katrs skaņdarbs ir nosaukts kāda cilvēka vārdā, kurš pēc grupas domām ir izcēlies ar ko vienreizēju II pasaules kara laikā. Šiem cilvēkiem arī ir veltīts jaunais albums.

"TEMPUS" par savu otro albumu ir gandarīti, jo tas ir citādāk aranžēts nekā pirmais debijas albums. Spontanitāte ir tas, kas varētu raksturot jaunā albumu rakstīšanas procesu. Rakstot albumu studijā, rodas jaunas idejas, ko palīdz attīstīt skaņu inženieris. Tādēļ gatavais darbs bieži vien ir citādāks, kā sākumā tika veidots.

Albums ''Hymn For The Courageous'' ir ierakstīts Valmieras Hodila Records studijā kopā ar Ģirtu Laumani.

Vērts pieminēt, ka grupa dosies Baltijas tūrē, sniedzot pirmos koncertus ārpus Latvijas.

17. 03. – Lemmy, Kauņa, LT

25. 03. – Artilērijas Pagrabi, Daugavpils, LV

07. 04. – Melno Cepurīšu Balerija, Jelgava, LV

15. 04. – Depo, Rīga, LV

22. 04. – Ülase 12, Tallin, EE

29. 04. – Tautas Harmonijas Centrs, Valmiera, LV

Jauno grupas "TEMPUS" albumu vari noklausīties šeit.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!