"Rammstein" Rīgā būs jau martā

Raksta attēls - "Rammstein" Rīgā būs jau martā Publicitātes foto

06.03.2017 / Parmuziku.lv

23. martā plkst. 19 kino Citadele Latvijas skatītājiem būs iespējams vērot "Rammstein" koncertu uz lielajiem kino ekrāniem.

Zviedru režisoru Jonasa Okerlunda filma "RAMMSTEIN: PARIS" ir dinamiskas dzīres visām maņām: tumša un iespaidīga pasaka, kas pilna ar pretrunām, neatkārtojama teātra māksla un, pāri visam, - dziesmas "Benzīns" dvaka. Koncerts iemūžināts, grupai 2012. gada martā uzstājoties Parīzē, īpaši domājot par to, lai skatītājs justos kā vērotu koncertu klātienē.

Jau ziņots, ka grupa "Rammstein" ar brīvdabas šovu 11. jūnijā uzstāsies Igaunijā, Tallinas Dziesmu svētku estrādē, koncertā izpildīs savus lielākos hītus.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!