Singapūras Satīna dalībnieki ir pārguruši no attiecībām

Raksta attēls - Singapūras Satīna dalībnieki ir pārguruši no attiecībām Publicitātes foto

10.02.2020

Latvijas mūzikas supergrupas “Singapūras Satīns” dalībnieks Lielais Launags (arī zināms kā Eliots) nupat faniem nodevis jaunu videoklipu, kas ir pirmais singls no repera gaidāmā solo studijas albuma. Dziesmā “CARGURU” piedalās arī Satīna kolēģis SU$HI TAKEOUT.

“Tas var šķist netipiski, bet esmu izteikts introverts un jebkāda intensīva komunikācija ar ārpasauli, no manis prasa ievērojamu piepūli. Šie pēdējie četri gadi ar Satīnu ir mani kārtīgi izmetuši ārā no komforta zonas - pieredze, notikumi un iespējas, ko esmu ieguvis ir bijuši vitāli svarīgi, lai es varētu iedvesmoties jaunam solo materiālam pēc aptuveni desmit gadu pārtraukuma. Es turpināšu būt gan Singapūras Satīna dziesmās, gan attīstīt savu personīgo materiālu un domāju, ka tas pārsteigs gan jaunus fanus, gan tos, kas ir lojāli kopš “Pudeles, kondomi, ibumetīns” laikiem” - par singlu stāsta mūziķis.

 

Pēc mākslinieka teiktā, videoklips ir “piesātināts ar psihodēliju un ilustrē to, kas notiek manā galvā pēc garas nedēļas, kas piepildīta ar desmitiem ziņu, jautājumu, projektu, koncertu un uzdzīves dažādos “pritonos”. Pie videoklipa strādājis Kristiāns Ķiksis, kas iepriekš filmējis repera STEPA videoklipu “Paranoja”.

Dziesma “CARGURU” būs iekļauta Eliota gaidāmajā solo albumā, kas dienasgaismu ieraudzīs 2020. gada otrajā pusē. Tā ir pieejama visos lielākajos straumēšanas servisos un populārajā video platformā YouTube.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!