Singapūras Satīns izdod dziesmu „Blingi”

Raksta attēls - Singapūras Satīns izdod dziesmu „Blingi” Publicitātes foto

11.06.2020

Pēc muzikāli veiksmīgi aizvadīta iepriekšējā gada, ilgākas radošās pauzes un klusēšanas, grupa „Singapūras Satīns“ izdod dziesmu “Blingi” un izziņo brīvdabas koncertu Rīgā, Andrejsalā 3. jūlijā.

“Mēs bijām pazuduši, jo bijām noguruši, bet tagad esam atpakaļ no pankroka pie hiphopa. „Blingi“ vēsta par sajūtām kādas pārņem, pagarinot mūsu draudzeņu kredītlīnijas, jo mēs jums teiksim tā – tas nav nekāds lētais prieks. Iesakām ļoti rūpīgi izvērtēt savas iespējas, apņemot jaunu draudzeni”, stāsta grupas dalībnieki.

Kopā ar jauno singlu „Singapūras Satīns“ izziņo arī īpašu brīvdabas koncertu Andrejsalas teritorijā: “Starp citu, 3. jūlijā mēs plānojam pieskandināt Andrejsalu ar ļoti īpašu brīvdabas koncertu kluba „FIRST“ un restorāna „Naples“ krastmalā. Mēs pirātu stilā būsim uz kuģa, bet visi apmeklētāji būs izretināti zem pritonu planētas debesīm. Vairāk informācijas par šo pasākumu var papētīt dziļāk mūsu „Facebook“ lapā – koncerts būs mazliet novēlots vasaras ieskandināšanas SLAZDS”.

„Singapūras Satīns“ ir Latvijas pēdējā laika skaļākā un apspriestākā hiphopa grupa, kura debitēja 2015. gada izskaņā, kad savā „YouTube“ kanālā publicēja grupas pirmo miksteipu „Singapūras Satīns Vol. 1“. Šis miksteips vienas nakts laikā guva atzinīgu klausītāju un arī kritiķu vērtējumu par unikālo izpildījumu, satīriskajām lirikām un Latvijā neraksturīgo "laikmetīgo" skanējumu. Līdz šim grupa ir izdevusi divus studijas albumus, trīs miksteipus un vairākus singlus, bet dziesma “Piededzini man” kļuva par vienu no 2019.gada spēlētākajām dziesmām Latvijas radiostacijās un digitālajās platformās. Šogad „Singapūras Satīns“ sācis sadarbību ar mūzikas izdevniecību „Universal Music Group“. 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!